У компанії такий крок назвали "реалізацією відходу з російського рику", про що було оголошено ще у березні цього року. Згідно з наявними даними, сервіс очікував закінчення платіжного циклу, коли закінчиться дія вже оформлених користувачами підписок, щоб остаточно заблокувати сервіс у країні.

Не пропустіть Реклама на Netflix з'явиться вже до кінця 2022 року: як це буде

Як Netflix йшов з Росії

На початку березня Netflix оголосила про зупинення своєї діяльності на території Росії через вторгнення в Україну та розгортання повномасштабної війни. Ще раніше компанія відмовилася транслювати 20 російських федеральних каналів першого і другого мультиплексу, що вимагає чинне законодавство.

Кілька днів тому платформа Netflix стала недоступною для російських користувачів. Перестали працювати мобільні програми Netflix, а також програмні продукти для телевізорів, комп'ютерів та веб-версія сервісу. При цьому доступ до платформи можна отримати за допомогою VPN-сервісу. На той момент "Роскомнагляд" оголосив, що жодних обмежувальних заходів щодо платформи з боку відомства не вживалося.

До речі, після того, як стрімінговий сервіс оголосив про те, що він припиняє роботу в Росії, користувачі намагалися зобов'язати Netflix відновити роботу подавши колективний позов.

Читайте також Книжковий ринок Росії потерпає від проблем: у дефіциті основні компоненти

Вимог в ображених росіян було дві:

  • Відновити доступ до підписки та контенту американського потокового сервісу.
  • Виплатити моральну компенсацію, розмір якої не вказаний.