За словами розробників, власники Razor MR отримають доступ одразу до кількох "метаверсів", а в побуті система знадобиться не тільки для розваг, а й для важливіших завдань – спілкування з лікарями, оцінки нерухомості та навігації по великих містах.

Цікаво Galaxy Z Fold3 / Z Flip3: переваги третього покоління революційних складаних смартфонів Samsung

Особливості Razor MR

Модель Razor MR побудована на базі корпоративної версії перших окулярів ThirdEye. Їхньою цільовою аудиторією залишаються рятувальники, інженери та співробітники великих промислових підприємств. З новою моделлю ThirdEye вирішили значно розширити аудиторію потенційних клієнтів, тому розробники повністю переглянули набір базових функцій і сервісів.

Ще ж і надто, компанія стверджує, що позбавилася від одного з головних недоліків AR/VR-пристроїв – необхідності носити кілька пар окулярів для користувачів з поганим зором.

Як працюють окуляри ThirdEye

Система змішаної реальності ThirdEye працює шляхом накладання віртуальних голограм на реальні предмети навколо користувача. Для цього компанія застосовує камери в комбінації з алгоритмами та спеціалізованим ПЗ.


Окуляри Razor MR / Фото ThirdEye

Серед існуючих програм для MR-окулярів заявлена ​​підтримка RemoteEye та Telehealth RespondEye.

  • Перший сервіс дозволяє транслювати середовище навколо користувача на інші пристрої та помічати навколишні предмети. У ThirdEye вважають, що ця функція знадобиться у процесі ремонту та оцінці нерухомості.
  • А Telehealth RespondEye – це телемедична платформа, за допомогою якого лікар може оглянути свого пацієнта, не виходячи із дому.

На додаток Razor MR також підтримують соціальні мережі, ігри та програми для перегляду відеоконтенту – в сумі на окуляри може бути встановлено більше, як 100 програм.

До теми Щось нове: OPPO показала моноокуляри Air Glass, стилізовані під крило цикади

Інші особливості пристрою

  • Щодо специфікацій – екрани в Razor MR підтримують частоту оновлення 70 Гц, два мікрофони та поле зору в 43 градуси – у компанії стверджують, що цей показник можна порівняти з телевізором діагоналлю 120 дюймів.
  • В автономному режимі окуляри здатні працювати до восьми годин, а підтримка портів HDMI, USB Type-C і DisplayPort (DP) дозволяє підключати до пристрою смартфони, планшети та комп'ютери.
  • Самі Razor MR працюють під керуванням Android 9.0.


Ґаджет вже пішов в серію і його можна попередньо замовити / Фото ThirdEye

Окуляри Razor MR вже пішли у серійне виробництво, ThirdEye приймає попередні замовлення, у продажу вони мають з'явитися у другій половині 2022 року. Вартість окулярів поки що невідома.