Як пише Phys.org, лише зараз вченим вдалося розкрити таємницю. Цей об'єкт був набагато яксравіший і повільніший, ніж інші подібні об'єкти.
Цікаво: Японський мільярдер шукає дівчину для спільного польоту на Місяць
Що було насправді
Вчені встановили, що орбіта цієї "вогняної кулі" збігається з орбітою навколоземного астероїда 2003 YT1. Тож він може бути його батьківським тілом.
Астероїд 2003 YT1 відкрили у 2003 році. У минулому він був активним і викидав в навколишній простір частинки пороху. Однією такою частинкою і був об’єкт, який згорів в атмосфері Землі у 2017 році.
Орбіта і склад "вогняної кулі" свідчать про те, що вона була часиною саме 2003 YT1.
Що буде далі з астероїдом
Науковці припускають, що це небесне тіло може розмаститись на частини, а його уламки можуть долетіти до Землі. Це трапиться у найближчі 10 мільйонів років. Якщо прогнози науковців справдяться, то ці уламки будуть нести потенційну загрозу нашій планеті.
Уламок, який долетів до Землі у 2017 році, не ніс небезпеки, адже його діаметр становив усього кілька сантиметрів. Небесні тіла подібного розміру згорають в атмосфері перш, ніж можуть досягти поверхні Землі.
Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно