За словами міністра, Дія бере участь у проєкті "Баг-баунті", в якому етичні хакери з усього світу допомагають знайти вразливість сервісу. Вони атакують копію додатку, щоб виявити недоліки. За це хакерам вже заплатили 3 – 4 тисячі доларів з грошей, які виділили на проєкт.

До теми Тиждень буде непростий, – Федоров прокоментував збій в Дії

Вкрасти дані з Дії неможливо

Як пояснив міністр, щоразу, коли користувач відкриває додаток, вся інформація підтягується з реєстру.

Навіть якщо ви комусь віддасте свій телефон, паролі від телефона, від Дії, людина нічого з цим не зможе зробити. Вона отримати жодну послугу не зможе, тому що є електронний підпис, який ви підписуєте обличчям, перевіряється біометрія вашого обличчя з реєстром,
– пояснив Федоров.

Шахраї не зможуть взяти кредит

Очільник Мінцифри запевняє, що шахрай не зможе взяти кредит, тому що Дія не інтегрована з жодною фінансовою установою мікрокредитів. Отримати позику в банку також не зможе, адже треба буде верифікувати себе додатково через відео, фото чи електронний підпис, залежно від банку.

Шахрай не зможе навіть використовувати водійське посвідчення, тому що поліція зупиняє і перевіряє QR код. Мінцифри наповнило реєстр фото в поліцейських для перевірки і вони можуть знайти невідповідність.

Останні пояснення Федорова про Дію

Вам може бути цікаво про фейкові додатки Дія: дивіться відео