Що сталося з додатком MIUI Themes

Не пропустіть: Революційний смартфон Xiaomi Mi Mix Alpha показали в деталях: фото і відео

Раніше фірмовий додаток і відповідний сервіс перестали працювати відразу у всіх країнах ЄС. Розробники згадували "зміни в правилах захисту приватного життя" – ймовірно, мова йшла про появу в Європі так званого "Генерального регламенту про захист персональних даних" (GDPR). В результаті Xiaomi довелося переробити додаток відповідно до місцевого законодавства.


Додаток MIUI Themes незабаром відновить роботу

Коли додаток знову запрацює

За даними компанії, деякі пристрої в Європі вже отримали доступ до оновленого додатку на початку 2020 року. Всі європейські апарати повинні отримати працездатну версію MIUI Themes до середини травня. Їх користувачі зможуть відвідати сайт Xiaomi і завантажити теми, іконки, шпалери та звуки без використання VPN та інших хитрощів.

Xiaomi також активувала секцію MIUI Themes в додатку MIUI Community. Щоб відсвяткувати цю подію, буде проведений спеціальний конкурс шпалер. На які заходи пішла Xiaomi для повернення сервісу в Європу, поки невідомо.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно