Як зазначають очевидці, які зіткнулися з багом, бот почав публікувати односекундні історії у стрічках користувачів, а потім не відповідав на запити протягом тривалого часу. Але зазвичай My AI взагалі не вміє робити Stories.

Дивіться також Ковідна революція відеодзвінків офіційно мертва: що ми отримали в підсумку

Що сталося

В одному з випадків My AI опублікував у Stories двоколірне зображення, яке один з користувачів сприйняв за знімок своєї стелі. На запитання про загадковий допис бот або відключався, або відповідав, що у нього виникли технічні проблеми.

"Snapchat AI щойно додав фотографію моєї стіни/стелі до своєї історії в Snapchat? Snapchat AI – ліворуч. Моя стіна/стеля – праворуч"

Багатьом користувачам цього пояснення виявилося недостатньо, що викликало легку паніку й традиційні жарти про те, що ШІ-система ось-ось "прокинеться" й почне захоплювати світ. Зрештою, це справді була технічна проблема.

My AI зазнав тимчасового збою, який зараз вирішено,
– пізніше повідомив представник компанії, додавши, що "наразі My AI не має функції Stories.

Скільки людей зіткнулися з проблемою, невідомо.

  • Бот My AI входить до складу пакету Snapchat Plus вартістю 3,99 долари на місяць і пропонує користувачам безліч функцій.
  • Серед них — рекомендації з фільтром доповненої реальності та пропозиції щодо ресторанів і заходів на основі популярних місць на карті Snap Map.
  • Він також пропонує функціональність штучного інтелекту в груповому чаті, у фото та відео, текстових повідомленнях, а також персону штучного інтелекту.
  • Повідомляється, що ШІ для перетворення тексту в зображення також перебуває в роботі.