Відео дня: як рухається краплина води у космосі

На МКС провели цікавий експеримент
На МКС провели цікавий експеримент / alivespace.ru

Астронавти, що зараз перебувають на Міжнародній космічній станції, провели досліди з бульбашкою води та записали відео про те, як рухається вода у космосі.

Цей експеримент дав змогу простежити за поведінкою рідини в умовах мікрогравітації. Відео з експериментом розмістили на сторінці МКС у Twitter.

Фото дня: У NASA показали "феєрверки" у космосі

Чому це важливо. Астронавти наголошують, на перший погляд цей експеримент може виглядати, як дитячі пустощі. Але насправді він дає змогу простежити за поведінкою рідини в невагомості. Це допоможе, наприклад, при розробці баків для пального космічних кораблів.

Що таке МКС? Це космічна станція на орбіті Землі, створена для наукових досліджень у космосі. База стала платформою для проведення наукових досліджень. Запуск такої платформи дає змогу науковцям проводити унікальні експерименти, усуваючи необхідність в окремих ракетних запусках і наукових співробітниках.

Спочатку станція мала працювати на орбіті до 2010 року. Та згодом вирішили, що робота станції буде продовжена до 2024 року.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук