Ткаченко пояснив, що причиною позову стали минулі звинувачення на адресу каналу та прихід Порошенка на ефір програми "Право на владу" без запрошення.

Читайте також: Дебати між Зеленським та Порошенком: що відомо

Після того, як Ви ганебно увірвалися до нас, приватної кампанії, в ефір без запрошення, користуючись статусом глави держави і не збиралися йти ... не інакше, як на позов до суду від нас Ви – не запрацювали. Чекайте – в понеділок. У тому числі і за минулі звинувачення на адресу "1+1". У країні, яка стряхне з себе Вашу брехню, – це вже буде можливо. Пішов зворотний відлік – ще 9 днів залишилося,
– написав Ткаченко.

Гендиректор телеканалу додав, що програма "Право на владу" усі тижні виборчої кампанії запрошувала Порошенка в ефір. Проте глава держави не приходив. А на ефір програми 11 квітня були запрошені гості, експерти з різних сторін політиків, але не самі кандидати у президенти.

Дуже важко з каналом "1+1" судитися в суді першої інстанції. Навіть президенту. Але ми виграємо,
– висловив переконання Порошенко у своїй заяві 17 квітня.

За словами чинного глави держави, він уже має необхідний досвід під час судового процесу проти ВВС у Лондонському суді.

"Причому я наголошую, що простіше це зробити в Лондонському суді, ніж в українському", – додав Порошенко.

Що відомо про скандал за участю Порошенка та Зеленського е ефірі "1+1"?

Порошенко приїхав у студію 11 квітня за кілька хвилин до початку програми "Право на владу". Це стало несподіванкою для усіх пристуніх. Президент тоді пояснив, що вирішив приїхати на програму, аби запросити на дебати кандидата у президенти Володимира Зеленського.

"Я сьогодні приїхав, бо твердо переконаний, що мають відбутися дебати. І зараз я би хотів звернутися до пана Зеленського, я переконаний, що він нас дивиться: я, пане Володимире, запрошую, з дозволу ведучої, Вас на дебати в цю студію. Ми почнемо ці дебати. У нас буде шанс їх продовжити 14 квітня о 14-й на "Олімпійському" стадіоні, саме там, куди Ви запрошували мене. Думаю, що завершити ці дебати ми зможемо 19 квітня у студії "Суспільного", – сказав Порошенко в телеефірі 11 квітня.

Читайте також: За 2 роки Зеленський 13 разів літав до міст, де живе Коломойський: результати розслідування

Проте Зеленський не зміг приїхати у студію, бо в той час перебував у Франції, де, як і Порошенко, мав заплановану зустріч із президентом Еммануелем Макроном. Проте Зеленський вийшов на телефонний зв'язок зі студією. Конструктивної розмови між кандидатами не вийшло. Вони почали сперечатись через майбутні дебати.

Порошенко нагадав, що чекає на Зеленського на дебатах 14 квітня о 14 годині. У відповідь Зеленський заявив, що "із великою радістю" чекає на Порошенка на дебатах саме 19 квітня на НСК "Олімпійський", і кинув слухавку. Усе про суперечку політиків – читайте тут.

Як Зеленський та Порошенко посперечалися в ефірі: дивіться відео

Де, як і коли відбудуться дебати Порошенка і Зеленського?Після довгих суперечок та епопеї зі здачею аналізів кандидати у президенти уклали угоду про проведення дебатів 19 квітня (п’ятниця) на НСК "Олімпійський". У штабі Зеленського наполягають на старті дебатів о 19:00. Проте вже о 20:00 Порошенко планує прибути на дебати у студію "Суспільного", як того вимагає закон. Тож є ризик, що чинний президент не встигне з дебатів на стадіоні прибути на дебати в телестудії. Саме тому у штабі Порошенка тепер просять у ЦВК змістити час дебатів на "Суспільному".

Щодо дебатів на "Олімпійському", то там монтують відразу дві сцени для виступів: штаб кожного з кандидатів – свою.

Потрапити на дебати на стадіоні зможе кожен охочий. Але для цього треба отримати безкоштовний квиток на сайті debaty2019.org.ua.

До речі, проведення дебатів на стадіоні обійдеться у 6-8 мільйонів гривень. Цю суму порівну заплатять виборчі фонди кандидатів у президенти.