Військові нагодували собаку та вирішили залишити його для спільної служби. А Термінатором назвали через те, що у нього різнокольорові очі, а це нагадало воїнам відомого кіногероя.

Читайте також Україна знищує найсучасніші танки Росії: окупантам знадобиться багато часу, щоб відновитись

Він, як і ми, не переносить навіть дух рашистських окупантів,
– ділиться один із прикордонників.

Термінатор не перший із чотирилапих військовослужбовців. У нього вже є чимало колег, наприклад, пес-піротехнік Патрон, який став справжньою зіркою соцмереж та улюбленцем українців.


Улюбленець прикордонників – пес Термінатор / Фото Держприкордонслужби України

Також у ЗСУ служить бельгійська вівчарка Алмаз – він також допомагає розміновувати вже звільнені території.

Зірковий пес-піротехнік Патрон: що відомо про чотирилапого воїна

  • 2-річний песик, який має кличку Патрон – це собака-піротехнік та талісман Служби України з надзвичайних ситуацій, завдяки його малій вазі, може безпечно шукати вибухівку.
  • За даними ДСНС, до 19 березня Патрон встиг виявити понад 100 одиниць мін та вибухівки, яку розкидали російські окупанти під час відходу з Чернігова.
  • Патрон має свій іменний жилет із ручкою – так рятувальникам можна легко переносити песика, не змушуючи його втомлюватися. Також Патрон має сторінку в інстаграмі – за його роботою вже стежать понад 60 тисяч фоловерів у соцмережі, а нещодавно на сторінці песика почали з'являтись фото із відомими українцями.
  • Патрон став одним із символів українського спротиву загарбницьким діям Росії, а також улюбленцем митців з України та світу. Песика зобразили на десятках художніх робіт. Крім того, Укрпошта анонсувала колекційну марку із Патроном.
  • Патрон вже встиг відвадати дитячу лікарню "Охмадит", де проводили терапію для діток, що постраждали внаслідок російської агресії проти України.

Чотирилапий пес-розмінувальник Патрон допомагає шукати вибухівку: дивіться відео