Тихановська заявила, що там, де комісії правильно порахували голоси на виборах, її підтримка становить 60 – 70%, на деяких дільницях вона набрала навіть 90%. Про це опонентка Лукашенка розповіла у новому відеозверненні, інформує 24 канал.

Важливо: Лукашенко та Тихановська: ЦВК Білорусі оновила останні результати голосування

Білоруси ніколи більше не захочуть жити з колишньою владою. У його (Лукашенка – 24 канал) перемогу більшість не вірить. Ми завжди говорили, що захищати наш вибір можна тільки законними, не насильницькими способами. Мирний вихід громадян на вулицю влада перетворила у криваву бійню. Ситуація критична,
– завила Тихановська.

Вона наголосила, що людське життя – це найцінніше, тому потрібно припинити насильство на вулицях білоруських міст. Кандидатка закликала мерів організувати мирні мітинги 15 і 16 серпня. Адже за її словами, захищати справжні результати виборів можна лише не насильницькими методами. Окрім цього, політикиня подякувала силовикам, що відмовились виконувати злочинні накази проти своїх громадян, а також підприємствам, які приєднались до всенародного страйку.

Підпишіться за те, що ви голосували за мене. Будь ласка, не залишайтесь у стороні. Наші голоси повинні бути враховані,
– підсумувала Тихановська.

Посилання для збору підписів вона залишила під відео.

Відеозвернення Світлани Тихановської:

Протести у Білорусі: головне

  • 9 серпня у Білорусі пройшли президентські вибори, перемогу в яких здобув Олександр Лукашенко, нібито набравши 80% голосів. Його головна конкурентка Світлана Тихановська, незважаючи на величезну підтримку народу, за офіційними даними набрала лише 10%.
  • Ще в день виборів з'явилась інформація про численні порушення та фальсифікацю на дільницях. Лідери ЄС і США заявили, що вибори у Білорусі важко назвати демократичними.
  • Світлана Тихановська під тиском білоруської влади була змушена виїхати до Литви.
  • Незадоволені виборці вийшли на мирні демонстрації по всій країні, але основний епіцентр подій був зосереджений у Мінську.
  • Мирні мітинги перетворились на сутички із силовиками. ОМОНівці застосовували агресію проти громадян: били, стріляли по них та затримували.
  • Загалом є близько 7 тисяч затриманих, місць у СІЗО Білорусі вже немає. Звільнені з місць утримання протестувальники розповідають про особливо жорстоке поводження силовиків. Людей б'ють кийками та ламають їм кістки. Фото та відео звільнених затриманих – дивіться на 24 каналі.
  • Сотні білорусів поранені, кілька людей загинули. Мітинги тривають дотепер.