Радник передвиборчого штабу Володимира Зеленського Дмитро Разумков розповів, що вони не отримували відповіді від Юлії Володимирівни, пише "Громадське".

Читайте також: Дебати між Зеленським та Порошенком: що відомо

В ефірі "Радіо Новое время" Разумков зазначив, що Тимошенко була б незалежною арбітром, тому що критикувала б обох кандидатів. "Якби вона погодилася, то на стадіоні було б представлено 60% голосів виборців. Тобто це було б реально представництво більше половини країни. Але сталося так, як сталося", – сказав Разумков.

Однак, пізніше в коментарі "Громадському" радник передвиборчого штабу Володимира Зеленського спростував цю інформацію.

Ні, вже вони виправили, ми не отримували відповіді від Юлії Володимирівни. Там не було такої заяви від мене,
– прокоментував Разумков.

Він додав, що не готовий коментувати, чи означає відсутність відповіді Тимошенко, що вона вже точно не зможе взяти участь у дебатах. Все ж Разумков сказав, що йому буде шкода, якщо цього не станеться.

Скажімо так: час закінчився, але відповіді ми поки не отримали. Якщо вона погодиться, можливо… Знову ж таки я думаю, що це зможуть обговорити між собою представники команд (Зеленського і Порошенка – ред. 24 канал) в залежності від того, буде ця відповідь (Тимошенко – ред. 24 канал) чи ні,
– наголосив Дмитро Разумков.

Напередодні кандидат у президенти України Володимир Зеленський запропонував екс-кандидатці Юлії Тимошенко бути гарантом "чесних правил" майбутніх дебатів з кандидатом Петром Порошенком. Чинний президент України вважає, що пропозиція Володимира Зеленського до Юлії Тимошенко стати арбітром на майбутніх дебатах є негідною.

Що потрібно знати про дебати Порошенка із Зеленським?Після результатів екзит-полу чинний президент Петро Порошенко викликав Володимира Зеленського на дебати. Шоумен прийняв пропозицію, однак, у його штабі почали шукати всілякі відмовки: мовляв, дебати нікому не цікаві.

Після цього Зеленський зняв відеоролик, у якому вже він викликав Порошенка на дебати. Шоумен висунув кілька умов главі державі та забажав, аби зустріч відбулась на стадіоні "Олімпійський". І Порошенко погодився, знявши відео у відповідь зі словами: "Стадіон, так стадіон".

Крім того, Порошенко запропонував Зеленському разом здати аналіз крові на наркотики та алкоголь у медпункті "Олімпійського". Але Зеленський відмовився від аналізів на стадіоні, а натомість запропонував разом здати ці тести у лабораторії Eurolab 5 квітня. Обидва кандидати здали аналізи у зазначених місцях.