Журналісти 24 каналу з'ясували, чим займаються перед виборами кандидати у президенти.

Читайте також: Луценко, Аваков та голоси виборців: як Тимошенко та Порошенко почали війну

Петро Порошенко останні кілька днів перебував за кордоном. Спочатку був в США – на засіданні Генеральної асамблеї ООН в Нью-Йорку.

Порошенка  на засіданні Генасамблеї ООН
Петро Порошенко відвідав засідання Генасамблеї ООН

Із США подався на оборонний саміт у Люблін, де лідери України, Литви та Польщі обговорювали запровадження нових санкцій проти Росії та співпрацю в оборонній сфері. На вихідних же взяв участь у засіданні регіональної ради розвитку Львівщини.

Юлія Тимошенко тим часом з головою пірнула у нові технології. Політик зустрілася з представниками ІТ-спільноти на першій в Україні та Східній Європі фабриці 3D-друку в Одесі.

Тимошенко в Одесі
Юлія Тимошенко під час візиту до Одеси

Там кандидатці у президенти подарували булаву, яку виготовили на 3D-принтері, а також пригостили кавою з чашки, також створеної у такий спосіб.

Андрій Садовий був у Черкасах, де також не оминув теми новітніх технологій.

Андрій Садовий
Андрій Садовий у Черкасах

Говорив про те, що зареєстрованому Мінсоцполітики проекту закону про обмеження для ФОПів, який створює проблеми для працівників ІТ-індустрії, не можна давати життя.

Володимир Зеленський у перервах між гастролями переймався проблемами комунальних тарифів й спілкувався на цю тему з експертами. А ще шоумен намагається завойовувати нових виборців.

У відповідь на закиди в зневазі до воїнів та лояльності до Володимира Путіна його команда оперативно виклала фільм про те, як "Квартал 95" дає концерти на передовій, дарує військовим машини та відвідує поранених.

Дивіться відео: документальний спецпроект "Душа не пропала"

Олег Ляшко ж рятує депресивні села, підгодовує виборців пиріжками та тішить обіймами. На своєму "Ляшкобусі" він планує об'їхати всю країну.

Олег Ляшко
"Ляшкобуси" вербують агітаторів та виборців

Політик запевнив, що по дорозі автобус безкоштовно підвозитиме людей, для них у транспорті буде вода та їжа.