На початку тижня, 31 жовтня, група активістів вирішила привітати Віктора Януковича з Хелловіном і принесла до його Адміністрації ананаси зі свічками. Там на них вже чекали міліціонери, яким не надто сподобався жарт із екзотичними фруктами. Трьох учасників акції затримали, однак суд згодом їх виправдав.

Того ж дня, Президент України надіслав звернення президенту Європейського Союзу Герману ван Ромпею, в якому висловив сподівання на завершення переговорів про асоціацію 19 грудня.

Згодом стало відомо, що на цю дату сторони погодили провести саміт Україна-ЄС у Києві.

Наступного дня, Президент заявив, що розраховує вивести рівень українського ВВП на 1,5 трильйона гривень у 2012 році. "Ми почали ВВП півтора роки тому на рівні одного трильйона гривень, а зараз ми, вже в 2012 році плануємо 1,5 трильйона гривень ВВП. Але ситуація залишається дуже і дуже непростою", - сказав Янукович.

2 листопада глава держави прийшов на розширене засідання уряду. Там він різко розкритикував роботу міністрів:

"Аналіз стану виконання плану реформ свідчить, що на сьогодні повністю виконано лише близько половини заходів, по яких настали терміни. Не всі з відзначених мною пріоритетів національного плану реалізовано".

Він підкреслив, що з моменту реалізації Програми економічних реформ з 79 необхідних законопроектів до Верховної Ради внесено лише 39.

"Це, шановні колеги, не витримує жодної критики", — сказав Президент.

Найбільше невдоволення викликав у Януковича віце-прем'єр-міністр Сергій Тігіпко, чиє відомство взагалі не бралось виконувати призначену йому реформу соціальної підтримки.

Однак жодних кадрових рішень в Кабінеті міністрів, як очікувалось, Янукович не оголосив. Разом з тим, Президент звільнив губернаторів Львівщини та Запоріжжя. Новим головою Львівської ОДА став екс-гендиректор Укрзалізниці Михайло Костюк, а Запорізької ОДА - народний депутат від Партії регіонів Олександр Пеклушенко.

На тому ж урядовому засіданні Янукович висловив стурбованість тим, щоб на владні структури готують збройні напади: “Мені правоохоронні органи кажуть, що зараз йде скупка зброї і підготовка до збройних нападів на органи державної влади".

"Люди втратили страх і совість. Хто це організовує? Не ті, кому найважче живеться. Ті, кому найважче - вони мовчать, чекають, терплять", - сказав Президент.

У міліції та СБУ повідомили, що інформацією, яку озвучив Янукович, не володіють.Щоправда, наступного дня підтвердили - в Україні справді масово вилучають незаконну зброю. Опозиція, у свою чергу, переконана, що заяви Президента про "збройні напади" є небезпечними.

Окрім цього, глава держави прокоментував акції протесту пільговиків, які протягом тижня сколихнули столицю.

На думку Президента, мітинги мають на меті зірвати фінансову та політичну стабільність в країні, паркан біля Верховної Ради ламають ті, хто отримує 30 тисяч гривень пенсії. Згодом Ганна Герман, захищаючи главу держави, запевнила, що репліка про "30 тисяч гривень пенсії" не стосується чорнобильців.

Також, Президент повідомив, що ліквідованому минулого року Державному комітетові з питань регуляторної політики та підприємництва повернуть повноваження. Відомство очолював Михайло Бродський.

У четвер, 3 листопада, Віктор Янукович навідався до Верховної Ради, де якраз приймав присягу новообраний суддя Конституційного суду Олександр Пасенюк. Разом з тим, народні депутати від БЮТ заявили, що голосування за суддю відбулось з фальсифікаціями - депутат від Народної Партії Юрій Литвин вкинув одразу 20 бюлетенів до урни для голосування.

Того ж дня до Президента звернувся міністр фінансів Федір Ярошенко з проханням ветувати прийнятий закон про відновлення відшкодування ПДВ при експорті зерна. На думку Ярошенка, на цьому бюджет втратить 5 мільярдів гривень.

Наступного дня, 4 листопада, до глави держави звернулись вже депутати парламенту, яких турбує назва реконструйованого львівського аеропорту. Вони просять Президента не допустити найменування львівського летовища іменем Степана Бандери. За відповідне звернення проголосувало 246 із 417 народних обранців.

Наприкінці тижня, партія Батьківщина закликала опозицію та громадян України вимагати негайної відставки Президента та розпуску Верховної Ради. Представники політсили стверджують, що за 2 роки на посаді Янукович не виконав жодного пункту передвиборчої програми.