Ось лише декілька українських стартапів, які змогли голосно заявити про себе на світовій арені.

Petcube

Мабуть, найбільше на слуху зараз Petcube – пристрій, що дозволяє через мобільний додаток стежити за вашим улюбленцем, розмовляти і гратися з ним. Ідея виявилась настільки вдалою, що на платформі Kickstarter кияни зібрали чверть мільйона доларів, ще більше докинули інвестори і вже зараз хлопці продають Petcube по всьому світу.

Augmented Pixels

Одеський стартап Augmented Pixels зосередився на технології доповненої реальності для ринку рітейла, нерухомості й дизайну інтер'єрів. Samsung ним уже користується, а National Geographic замовив його собі. Нещодавно команда представила додаток простого управління дронами в приміщеннях і спромоглася залучити для своїх проектів 1 мільйон доларів інвестицій.

Settle

23-річний українець Стас Матвієнко зробив усе, аби ваш похід у ресторан не затьмарювали думки про те, що потрібно замовити столик, довго вивчати меню і потім ще чекати, доки офіціант принесе рахунок і решту. Всі ці операції можна провести через додаток Settle. Інвестори вже вклали у розвиток додатка майже півтора мільйона доларів.

Branto

У Дніпропетровську натомість подбали про безпеку вашого дому. Пристрій Branto за допомогою камери з кутом огляду 360 градусів, мікрофона та динаміка дозволить вам бачити і чути все, що відбувається в кімнаті. Або ж просто поглянути, чим займаються найрідніші люди, доки вас розділяють кілометри.

Clicky

А от одесити з Clicky зробили ще хитріше. Знаючи, що лише кожен п'ятий стартап виживе, вони створили мобільну платформу, що дозволяє аналізувати й заодно монетизувати трафік мобільних додатків та заманювати необхідну для замовника аудиторію. Клієнтом стартапу є відомий інтернет-маркет Alibaba. Хлопці вже зараз зібрали 2 мільйони інвестицій, а до 2017 поставили амбітний план у 50 мільйонів доларів щорічного обороту.

Читайте також: 24 успішних українських стартапи, на яких найбільше заробили