Архів
Курси валют
Погода
   youtube @24
   Loading...
   google @24
   RSS СТРІЧКА
   Загальний RSS

   Топ новини

   Відео новини

   Майбутнє, секс і здорове харчування: топ-10 книг на 25-му Форумі видавців

   767
   Названо фаворитів ювілейного Форуму видавців
   Названо фаворитів ювілейного Форуму видавців / Bookforum

   Які книги були найпопулярнішими на 25-му Книжковому Форумі у Львові? До вашої уваги – версія експертів видавництва Bookchef.

   Зверніть увагу: Форум видавців-2018: У Львові обрали найкращу книгу

   21 УРОК ДЛЯ 21-ГО СТОЛІТТЯ / Ювал Ной Харарі

   Минуле людства у книзі Sapiens "Людина розумна". Далеке майбутнє у книзі Homo Deus "Людина божественна". Саме настав час замислитися над питаннями сьогодення.Саме настав час замислитися над питаннями сьогодення. Що означає підйом Дональда Трампа? Що можна зробити з епідемією фейкових новин? Чому ліберальна демократія зазнає кризи? Чи повернеться Бог? Чи наближається нова Світова війна? Яка цивілізація домінує в світі – Захід, Китай, іслам? Чи варто Європі тримати відкритими двері для іммігрантів? Чи може націоналізм вирішити проблеми нерівності й зміни клімату? Що треба вчинити з тероризмом? У третій книзі Ювала Ноя Харарі простих відповідей не буде. Проте захоплива подорож навколо глибокого смислу подій, що відбуваються сьогодні – гарантована.

   HOMO DEUS: ЗА ЛАШТУНКАМИ МАЙБУТНЬОГО / Ювал Ной Харарі

   Ювал Ной Харарі, професор історичного факультету Єврейського університету в Єрусалимі, у книжці "Homo Deus" піднімає філософські питання, аналізує досвід, який людство здобуло за час свого розвитку, заглиблюється в наші емоції і свідомість. Автор пропонує ескіз майбутнього людства, цілком реальний і не обов'язково райдужний.

   Скажімо, люди завжди хотіли подолати старість і злидні й дорівнятися до богів. Але для цього вони мають отримати контроль над власною біологічною основою. Якщо колись смерть і біль зникнуть із нашого життя, а підстави сподіватися на це не такі вже й нереальні, ми зможемо подвоїти тривалість життя або й жити скільки заманеться. На допомогу нам уже зараз приходять різноманітні пристрої зі штучним інтелектом. Та чи впевнені ми, що комп'ютери не мають жодних відчуттів чи бажань? А якщо вони не мають їх нині, то, може, коли стануть значно складнішими, зможуть розвивати власну свідомість? Якщо так станеться, як ми про це дізнаємося? І головне питання – якими будуть суспільні відносини? Чи не стане пересічна людина рабом штучно створених і вічно живих істот із незбагненною свідомістю?

   Ювал Харарі в цій книзі не дає відповідей, а пропонує читачеві самому їх шукати. Відчуйте подих нової епохи вже зараз!

   СКОК У ГРЕЧКУ: ПЕРЕОСМИСЛЕННЯ ПОДРУЖНІХ ЗРАД / Естер Перель

   Любовна інтрижка: вона може зруйнувати стосунки пари, вкрасти щастя закоханих, їхню тотожність. І це явище, що притаманне людям, залишається надзвичайно незрозумілим. Що ж нам із цим робити – скрізь заборонено, проте всюди практикують? Чому люди зраджують – навіть у щасливому шлюбі? Чому любовні інтрижки так ранять нас? Коли кажемо "зрада", що саме ми маємо на увазі? Чи налаштовують на зраду наші романтичні очікування шлюбу? Чи існує така річ, як шлюб, що припускає любов на стороні? Чи можливо кохати понад одну людину водночас? Чи допомогла колись зрада в шлюбі? У цій аргументованій і динамічній книжці-есеї Естер Перель переплітає випадки з реального життя з критичним психологічним і культурним аналізом.

   ВАЛЬС ГОРМОНІВ / Наталя Зубарєва

   Наталія Зубарєва – лікарка, яка спеціалізується на гормональному здоров'ї й харчуванні задля досягнення балансу ендокринної системи. У блозі @doctor_zubareva, який читає більше ніж мільйон читачів, – найгостріші теми жіночого здоров'я, неоціненні поради і рекомендації, тисячі історій пацієнток, які видужали. "Вальс гормонів" – це унікальна жіноча енциклопедія здоров'я. Ви дізнаєтесь, як: зменшити вагу, позбутися безсоння, нормалізувати жіночий цикл, стати красунею з ідеальною шкірою, нігтями і волоссям, відчути крила за спиною і нескінченний приплив енергії і сил. Десятки відповідей на найважливіші і серйозні запитання про жіноче здоров'я, про проблеми, пов'язані з гормональним дисбалансом, і їх вирішення.

   ФІЗИКА НА ПАЛЬЦЯХ. ДЛЯ ДІТЕЙ І БАТЬКІВ, ЯКІ ХОЧУТЬ ДОПОМОГТИ ДІТЯМ / Олександр Ніконов

   Ви розумієте теорію Стівена Хокінга і теорію відносності? Чи знаєте ви і чи зможете доступно пояснити основи квантової фізики? Чи розповісте про відкриття Марії Складовської-Кюрі? Бажаєте зрозуміти наймоднішу науку ХХІ сторіччя?

   Не важливо, вчитеся ви в школі чи вже давно закінчили її. Якщо ви допитлива людина, то ця книжка для вас! Найголовніша наука – це фізика! Так розпочинає цю книжку відомий публіцист, популяризатор теоретичної науки Олександр Ніконов.

   Читайте також: #НАШІ на карті світу: відомі люди, про українське коріння яких ви ніколи не знали

   СЕКРЕТИ СПОКОЮ "ЛІНИВОЇ МАМИ" / Анна Бикова

   Якщо мама, не тямлячи себе, з люттю трясе дитину – вона руйнує її. Якщо мама зберігає маску спокою в момент, коли всередині палає гнів, – вона руйнує себе. Як із цим упоратися і як цього уникнути?

   Анна Бикова – педагог, психолог і автор книжок-бестселерів серії "Лінива мама" – пояснює, як важливо мамі вміти повертатися до стану душевного спокою. Тільки у точці рівноваги адекватно вирішуються дитячі конфлікти, знаходяться слова для переконання, втішання, заспокоєння. Тільки спокійній мамі дитина довірятиме всі свої проблеми й щедро ділитиметься позитивними емоціями, знімаючи напруженість.

   КЕРУЙ СВОЄЮ ПІДСВІДОМІСТЮ / Джо Диспенза

   Мабуть, кожна людина в якийсь момент із жахом усвідомлює, що втратила здатність радіти. Відчувати радість щодня, щохвилини, щосекунди, тобто плекати в собі це почуття, незалежно від зовнішніх обставин. І тепер, щоб почуватися щасливою, доводиться заповнювати порожнечу всередині придбанням нової автівки, нових меблів, нового будинку тощо. Але ж це не має тривалого ефекту До того ж, зізнаймося собі, ми витрачаємо безліч сил на те, щоб вдавати із себе людину, яку, на нашу думку, сприйме суспільство.

   Як змінити своє життя, як зробити так, щоб не залежати від середовища, а бути по-справжньому успішним, щасливим і жити у злагоді зі своїм Я?

   Відповіді на ці запитання ви знайдете у книзі, яку тримаєте в руках. Її автор Джо Диспенза – знаний дослідник, спеціаліст із хіропрактики – розповість про особливості людського мозку і підсвідомості й навчить, як перепрограмувати свідомість і досягти докорінних змін у житті.

   Цікаво, що доктор Джо застосував до себе ті знання, якими ділиться зі слухачами лекцій і читачами, й отримав вражаючий ефект, розірвавши зв'язок із середовищем і ставши завдяки цьому дійсно щасливою людиною.

   РОСЛИННИЙ ПАРАДОКС / Стівен Р. Ґандрі

   "Від того, що ми їмо, залежить усе наше життя, а наше здоров'я – від того, що їсть наша їжа", – стверджує доктор медицини Стівен Р. Ґандрі у своїй новій книжці "Рослинний парадокс: приховані небезпеки в здоровійїжі, від яких ми хворіємо та гладшаємо".

   Наше здоров'я починається з правильної їжі. Адже кишківник – найбільший орган імунного захисту в людському організмі. Тому в наших інтересах усіляко культивувати внутрішню флору, що складається з мільярдів дружніх бактерій. Як це ліпше зробити – підкаже доктор Ґандрі. Він сам багато років безуспішно боровся з ожирінням, тому на основі своєї дисертації створив власну систему харчування. Програма "Рослинний парадокс" допомогла йому позбутися численних проблем зі здоров'ям, він без зусиль втратив зайві кілограми і тримає здорову вагу вже багато років.

   Автор наводить список корисних для здоров'я продуктів, а також рецепти дуже простих у приготуванні страв з них, які сприятимуть досягненню ваших цілей – втратити зайву чи набрати вагу бажану, позбутися хвороб, які заважають повноцінно жити і працювати.

   ПРО МОРЕ МЕНІ РОЗКАЖИ / Ельчін Сафарлі

   Ельчін Сафарлі – молодий, але доволі знаний азербайджанський письменник, який вже зажив слави "другого Орхана Памука". Його книги – про традиції, культуру й буття Сходу, ну і, звісно ж, про любов.

   "Про море мені розкажи" – перший україномовний переклад із творчого доробку Ельчіна Сафарлі. Це – книга-спомин, книга-метдитація, сповідь про сокровенне, зізнання у найпотаємнішому і найчуттєвішому, що живе у людській душі. У книзі йдеться про дорослішання душі, спроби піднятися над марнотою буднів, зберігши світло, що пломеніє всередині кожного з нас.

   ТАЄМНЕ ПОНЕДІЛКУВАННЯ / Олена Андрейчикова

   Іронічна, мрійлива і дуже спостережлива українська письменниця Олена Андрейчикова представляє свою збірку оповідань. Коротко і легко ці кумедні і несподівані історії розповідають про подруг, коханок, дружин, колег, про тих, хто за сотні кілометрів, і тих, хто в сусідній кімнаті... Її розповіді викликають посмішку і симпатію до героїв, які їх населяють; дають можливість поіронізувати над буденними, часто вигаданими, проблемами; замислитися про душевну гармонію і про те, що дійсно є важливим і цінним в нашому житті.

   Читайте також: День народження Стівена Кінга: ТОП-5 книжок короля жахів

   powered by lun.ua
   Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
   Коментарі
   Більше новин

   Читай новини навіть без інтернету

   Завантажити

   Читай новини навіть без інтернету

   Залиште відгук