Вони дарують простим смертним втіху через телеприймачі. Справжні гуру своєї справи. Чоловіки шоу-бізнесу, які найбільше у світі заробляють на індустрії розваг.

Саймон Ковелл - 90 млн

Ця людина зайняла свою нішу і у ній першість нікому не збирається віддавати. Британський продюсер Саймон Ковелл, в копіюванні якого звинувачують нашого Ігора Кондратюка, побудував такі проекти як “Британці Мають Талант”, “Американський Ідол” та “Ікс-Фактор”. Протягом календарного року Саймон, який відомий своїми жорсткими коментарями на адресу конкурсантів, заробив за календарний рік 90 мільйонів доларів.

Серед успішних продуктів Ковелла - гурт "Іль Діво", якому вдалось продати понад 26 мільйонів своїх альбомів.

Елтон Джон - 100 млн

Елтону Джону ніяких проектів вигадувати не потрібно. Сер Елтон уже сам по собі людина-шоу та людина-оркестр. Завдяки свої вічній популярності протягом року один із найвпливовіших людей у світі шоу-бізнесу заробив 100 млн. доларів.

Поки інші думають про пенсію, 64-річний співак влаштовує світові турне - завдяки останньому чисті прибутки на усіх членів команди та організаторів понад 200 млн.

Стівен Спілберг - 107 млн

На третій сходинці у рейтингу людина, яка схиблена на масштабних проектах.

Продюсер-сценарист і режисер Стівен Спілберг збагатився за рік на 107 млн. доларів.

Улюблена справа Стівена - знімати продовження успішних фільмів. Так було із “Індіана Джонс”, “Люди в Чорному” - теж його рук справа. Ну і усі три частини трансформерів знімались під крилом Спілберга.

Джеррі Брукхаймер - 113 млн

А в цього продюсера, схоже, просто не існує провальних проектів. Знятися у Джеррі Брукхаймера мріє будь-який голлівудський актор. Завдяки Джеррі тепер у магазинах діти шукають не Барбі та Кена, а Джека Горобця. Пірати карибського моря уже стали культовими. Сюди ж надпопулярний серіал CSI: місце злочину. Протягом року Джеррі заробив 113 млн. доларів.

Тайлер Перрі - 130 млн

А найбільше серед чоловіків, які розважають публіку своїми вигадками, є Тайлер Перрі. Протягом року в його кишенях помістилось 130 млн. доларів.

Перрі вдалось створити легендарний персонаж Мадеа. Кремезної матінки афро-американської родини, яка постійно потрапляє у проблеми і сам їх вирішує.

Успіх проектів Тайлера супроводжується критикою. Його звинувачують у тому, що він створив негативний расовий стереотип. Перрі ж на це наплювати, він примудрився ще й випустити книгу "Не змушуйте чорну жінку зняти з неї сережки", яка стала бестселлером.