Так, американський лідер дозволив оприлюднити повністю розсекречену розмову з Зеленським, написав він у своєму твіттері.

Цікаво: Скандальна розмова Трампа і Зеленського: наслідки для України

Зараз я перебуваю на Генасамблеї Організації Об'єднаних Націй, де представляю нашу країну. Але я доручив оприлюднити запис телефонної розмови завтра,
– заявив Трамп.

Американський президент запевнив, що після оприлюднення усі зможуть побачити і переконатися, що його телефонна розмова з Зеленським була доброзичливим і цілком відповідальним дзвінком.

"Це ніщо інше, як продовження найбільшого і найбільш руйнівного полювання на відьом усіх часів", – заявив американський лідер.

Що відомо про скандальну розмову Трампа і Зеленського?У Вашингтоні вибухнув гучний скандал через донос американського розвідника, що стосувався розмови президента Дональда Трампа та іноземного лідера про Україну. Найімовірніше, йдеться про розмову Трампа з Зеленським.

Американські ЗМІ писали, що Трамп намагається змусити Зеленського втрутитися у президентські вибори в США, що заплановані на 2020 рік. Йдеться про відкриття справи щодо сина головного конкурента Трампа на пост президента США від Демократичної партії Джо Байдена та його ролі в українській газовій компанії.

Згодом Байден висловив вимогу, аби чинний американський лідер оприлюднив розшифровку розмови з Зеленським. За його словами, Трамп "використовує вплив і ресурси США для тиску на суверенну державу – партнера, яка досі зазнає прямого нападу з боку Росії, змушуючи Україну порушувати верховенство права і сподіваючись отримати з цього політичну вигоду".