Заяви, які налякали усю медичну спільноту, Дональд Трамп зробив під час брифінгу у Білому домі. Про це повідомляє Al Jazeera.

До теми Коронавірус у США: кілька штатів послаблюють карантин

Спочатку Трамп обговорював здатність ультрафіолету проникати всередину тіла, згодом перейшов до теми дезінфекторів.

Чи є спосіб, яким ми можемо зробити щось подібне – знищити вірус – шляхом ін'єкції з допомогою дезінфектора? Було б цікаво це перевірити,
– розмірковував вголос Трамп.

Медики уже назвали пропозиції Трампа абсолютно неправильними і безвідповідальними. "Якщо ви використаєте якийсь з дезінфекторів для подолання коронавірусу, то ви помрете разом з вірусом",– написав лікар Юджин Гу, лабораторія якого займається тестуванням на COVID-19.

Дехто з лікарів висловили припущення, що, мабуть, син Трампа – 14-річний Беррон у науці розбирається краще за батька.

Я знаю, що хімія – це не ваша сильна сторона. Або біологія. Або фізика. Або реальність. Ультрафіолетове світло вбиває віруси, але якщо просвічувати клітини людини в спосіб, який ви пропонуєте, це викличе мутацію. У 14 років Беррон, ймовірно, краще вам зможе пояснити,
– написала Лорі Гаррет.

Зверніть увагу! За інформацією ЗМІ, чоловік в Аризоні помер наприкінці березня після прийому хлорохіну фосфату – речовини, що використовується для очищення цистерн з рибою. Це сталось після того, як Трамп неодноразово говорив про гідроксихлорохін. Дружина чоловіка заявила телевізійній мережі NBC News, що він спостерігав за щоденними брифінгами президента.

Коронавірус у США: коротко

  • Станом на 24 квітня COVID-19 зафіксували у 886 тисяч американців. Від недуги померли 50 тисяч людей, одужати вдалося понад 85 тисячам.
  • Тест на коронавірус здали понад 4 мільйони жителів Сполучених Штатів.
  • Штат Нью-Йорк став одним з глобальних центрів пандемії COVID-19 у світі, адже саме там – більшість випадків зараження в США.
перебіг коронавірусу