Глава Міноброни заявив, що вони проаналізували загрози України. Про це міністр розповів під час спілкування з журналістами в українському посольстві у Вашингтоні.

Читайте більше Через "аншлюс" Білорусі Україна хоче більшої підтримки США, – Резніков

Нам потрібно захистити наше небо і наше море

Олексій Резніков заявив, що під час зустрічі з Ллойдом Остіном торкнулися фундаментальних потреб з точки зору розвитку наших здібностей.

Якщо сьогодні у нас потужні розвинені сухопутні війська, то у нас залишається важливою потреба в протиповітряній та протиракетній обороні та флоті. Тобто нам потрібно захистити наше небо і наше море,
– заявив міністр.

Також міністри оборони обговорювали додаткову допомогу. Зокрема:

  • спочатку проаналізували загрози більш детально;
  • потім обговорювали потреби і можливості їх вирішення.

"Річ у тім, що ми однаково оцінюємо ризики і загрози. Мені важливо було говорити не про висловлення заклопотаності, а про конкретні дії і речі. І ми про них вчора говорили", – пояснив Резніков.

Коротко про поїздку Олексія Резнікова у США

  • 18 листопада міністр оборони зустрівся з главою Пентагону. Спілкування між українською і американською делегаціями тривало майже три години.
  • Ллойд Остін розповів, що США продовжать консультуватися з Україною щодо того, як краще забезпечити регіональну безпеку.
  • Після зустрічі Олексій Резніков повідомив, що сторони обговорили, якою може бути відповідь на агресивні дії з боку Росії. Підсумували, що найкращий спосіб попередити ескалацію — зробити її ціну для агресора неприйнятною.