Агенти руху "АТЕШ" переконують, що вибух точно не був наслідком роботи ППО. Місцеві пабліки пишуть, що занадто "димно" після такого "успішного збиття".

Дивіться також По кораблю щомісяця: як Сили оборони знищують військовий флот Росії

Нова атака на Севастополь

В окупованому Севастополі близько 08:32 пролунав вибух. Жителі Криму чули спочатку звук ракети, а потім вже саме влучання. Від потужної вибухової хвилі затряслися вікна в будинках.

Також на півострові лунає сирена, кримські пабліки повідомляють про атаку безпілотниками та ракетами берегового комплексу. Окупанти почали вживати заходів вже після "бавовни". На фоні прильоту окупанти також призупинили рух морського пасажирського транспорту.

Місцеві стверджують, що "бавовна" сталася поблизу Інкермана – у тому районі розташована нафтобаза. Окупаційна влада Севастополя підтвердила удар, однак вже класично заявила про "збиття". Там повідомили, нібито уламки впали у районі Сухарної балки.

Агенти руху "АТЕШ" заперечили "успішну роботу ППО" окупантів. Вони ще раз подякували севастопольцям.

Черговий приліт в окупованому Севастополі / Сергій Стерненко

Напередодні був удар по штабу

  • Днем раніше ЗСУ атакували штаб Чорноморського флоту у Севастополі. Відомо, що під час атаки там проходила зустріч високопоставлених російських військових. Ракета влучила прямо у ціль – руйнування видно навіть на супутникових знімках.
  • Кирило Буданов розповів, що командувач угруповання генерал-полковник Алєксандр Романчук перебуває в важкому стані, а начальник штабу генерал-лейтенант Алєг Цеков непритомний. Також повідомляється, що загинули щонайменше 9 людей, ще 16 поранені.
  • Удар по штабу корегували агенти "АТЕШ" та звичайні севастопольці. Тривалий час вони фіксували військові об'єкти Севастополя та місця розміщення ППО. Партизани додали, що затримки виплат військовим допомагають залучати до співпраці офіцерів з Чорноморського флоту Росії.