В Ахметова нема ключів від держави, – президент

Президент вважає, що телеканали, які пов'язують з Ахметовим, почали вести особисту війну олігарха. Про це Зеленський заявив на своїй пресконференції 26 листопада.

Читайте також Йде залякування, – Зеленський розповів, чи буде війна з Росією

Це не про свободу слова. Це боротьба зі мною проти одного закону. Проти закону деолігархізації. Всі розуміють, коли ця медійна війна почалася. У нас країна під назвою Україна, а не "ДТЕК". Тому ключів від держави у нього немає,
– наголосив політик.

Він також обурився тим, що Ахметов, який не має власної політичної партії, підкуповує народних депутатів, яких обирали українці.

"Не можна створити симбіоз "Партії регіонів" та "Народного фронту" з депутатів інших партій", – пояснив Зеленський.

Він додав, що Ахметов може володіти і 30% ВВП держави, однак повинен дати спокій депутатам та інформаційному простору України.

Медіасоюзників у президента нема

Зеленський заявив, що медіасоюзників для війни з Ахметовим у нього немає. Головний союзник політика – українці. Для цього він, мовляв, і проводить пресконференції.

"Слуга народу" бойкотує канали Ахметова

  • 24 листопада партія "Слуга народу" заявила, що нардепи не ходитимуть на ефіри телеканалів, які пов'язують з Ахметовим.
  • Таке рішення мотивували тим, що ці ЗМІ перетворили на гучномовець для шантажу держави та суспільства.
  • Водночас партійці запевнили, що припинять бойкот, коли олігарх дозволить редакціям повернутись до роботи за загальноприйнятими стандартами журналістики.
  • Для роботи з іншими ЗМІ "Слуги народу" залишаються відкритими.

Дивіться відео пресконференції Зеленського: