Про це перша леді повідомила у програмі "VIP з Наталією Мосейчук". Це було її перше телевізійне інтерв'ю в другу річницю інавгурації чоловіка.

Читайте також Зеленський продав свій будинок та переїхав на державну резиденцію в Конча-Заспу

Тимчасово мешкаємо на державній дачі. Я не можу сказати, що я в захваті від цієї ідеї була від самого початку – і зараз не в захваті. Коли ми все ж вирішили, що треба так зробити, я розуміла реакцію негативну. Я сама так реагувала. Але це вимоги державної охорони – ми нічого не можемо зробити,
– сказала Олена Зеленська.

Дружина президента зауважила, що вони намагалися уникнути переїзду декілька місяців, або ж навіть рік. За її словами, хотіли зробити так, щоб все працювало, а жили у своєму помешканні.

"Не виходить. До всього звикаєш. Ми зробили мінімальний ремонт, тому що вперше, коли я туди зайшла – золоті люстри, мармурові ванни. Ремонтували все інше за власний кошт. Треба було збити позолоту і пофарбувати в спокійніші кольори", – додала перша леді.

Нагадаємо, коли Володимир Зеленський був ще кандидатом у президенти, він заявляв про відмову від кортежів і державних дач. Конкретно цю (у Конча-Заспі) – обіцяв віддати дітям.

Окрім цього, в Офісі Президента жодного разу не згадували про підготовку переїзду. Розповіли тільки тоді, коли журналісти програми "Схеми" показали про це сюжет.