Відповідну заяву депутатка від фракції "Голос" оприлюднила 8 грудня. Своєю появою в журналі голова політичної партії "Голос" Кіра Рудик похизувалась ще 6 грудня, написавши про це в фейсбуці.

До теми Спроба зірвати звітування партії, – НАЗК відповіло "Голосу" на "конфлікт інтересів"

Устінова заявила про розцінки за публікацію в журналі Elle Business

Обкладинка Elle Business, 6 сторінок та фотосесія коштують 25 тисяч доларів. А розворот (2 сторінки) – 3,5 тисячі євро,
– написала депутатка.

Устінова також написала, що має питання до Кіри Рудик щодо того, чи "це за власний кошт робилося?".

"І якщо так – то коли ми побачимо це відображення в декларації в розділі "зміни до майнового стану". Чи на це пішли гроші "партії"? Це ж 82 мільйонів, які щороку виділяються вам на її розбудову з державного бюджету", – заявила Устінова.

Сама ж Кіра Рудик у пості написала, що "світ побачив спецпроєкт журналу Elle Business. Напевно, кожна з дівчат мріє побачити своє фото на обгортці журналу".

Сьогодні (мовиться про 6 грудня – 24 канал) я надзвичайно радію, що є змога розказати про досягнення цілей у політиці і бізнесі, підтримку жіночого лідерства та різноманітні історії,
– розповіла Рудик.

Вона також опублікувала фото журналу, де вона на обкладинці Elle Business.


Кіра Рудик оприлюднила фото журналу Elle / Фото з фейсбуку Кіри Рудик

Коротко про скандал та розкол у партії "Голос"

  • У партії "Голос" почались протиріччя ще в період, коли з партії вийшов Сергій Притула. Згодом частина депутатів звинуватила в узурпації влади всередині партії та фракції керівництво "Голосу" – Ярослава Железняка та Кіру Рудик.
  • 16 червня Олександра Устінова під час засідання Ради оголосила про створення об'єднання "Справедливість". В офіційній заяві партії "Голос" тоді мовилось, що створювати політичні групи можуть тільки позафракційні нардепи. Саме тому заяву у Раді про створення "Справедливості" проаналізує та оцінить політична рада "Голосу".
  • Згодом виник скандал через гроші. У "Голосі" заявили про розкрадання понад мільйона з фонду партії. Саме тоді фігурували 82 мільйони гривень річного бюджету партії. Мовилось нібито про "щонайменше одну "дірку" на суму понад мільйон гривень!".
  • У "Голосі" заявили про буцімто конфлікт інтересів у голови НАЗК Олександра Новікова. Проте не пояснили, про який саме особистий інтерес мовиться в цій ситуації.

Інтерв'ю Андрія Осадчука з "Голосу" – дивіться відео