Про це у прямому ефірі 24 каналу розповів білоруський журналіст Олександр Бураков, який через режим Лукашенка емігрував до Грузії. Він зазначив, що актуальні події в Білорусі можна назвати божевіллям.

До теми Путін і Лукашенко підпишуть остаточний план з інтеграції Росії та Білорусі

"Сьогодні (31 серпня – 24 канал) прийшли з обшуками в організацію охорони птахів. Незрозуміло, яку загрозу можуть нести захисники птахів. Відбувається якась руйнація всього", – зазначив журналіст.

Мені здається, що скоро вони змагатимуться самі з собою. Тому що це вже Північна Корея,
– додав він.

Чого боїться режим Лукашенка

Бураков розповів, що з вересня 2021 року почнуть діяти європейські санкції проти Білорусі. Вони вдарять по економіці країни.

"Думаю, що цього понад усе боїться влада Білорусі", – наголосив журналіст.

За його словами, Лукашенко продовжує набирати політв'язнів – людей затримують та везуть до тюрем. Така політична криза триває вже рік. Через це, можливо, Білорусь спробує шантажувати Євросоюз.

Читайте також Режим Лукашенка хоче засудити Колесникову та Знака до 12 років позбавлення волі

"Вже можна було б заспокоїтись, але ні. Вони хочуть притискати білорусів. Лукашенко потім скаже, що не робитиме так, але ви послабте санкції. Мені здається, що Захід на це вже не піде", – пояснив Бураков.

Журналіст Олександр Бураков розповів про режим Лукашенка: дивіться відео

Ситуація в Білорусі: останні новини

  • Олександр Лукашенко та Володимир Путін підписали "дорожні карти" інтеграції Білорусі та Росії. За словами журналіста Франака Вячорки, це не подобається білоруському народу.
  • Лукашенко веде гібридну війну мігрантами з Євросоюзом. Надзвичайний стан до 10 листопада 2021 року оголосила Литва. Також це може зробити й Польща.
  • Військові навчання Білорусі та Росії "Захід – 2021" стартують у вересні біля країн Балтії. Влада Польщі готується до провокацій.
  • У Білорусі продовжують затримувати людей, що критикують Лукашенка. Зокрема, шкільного вчителя з міста Сморгонь засудили до 1,5 року суворого режиму.