Британський уряд заявив, що це було "образою розумових здібностей громадськості", передає The New York Times.

Читайте також: Стратегія Росії на уникнення: отруювачі Скрипалів Петров і Боширов кудись зникли

Так, під час інтерв'ю офіцери ГРУ заперечили свою причетність до отруєння Скрипалів та зажадали у британської влади вибачень за нібито брехливі звинувачення.

Це (інтерв'ю з Петровим і Бошировим на RT – "24") один із найбільших промахів в інформаційній війні,
– прокоментував дипломатичний редактор BBC.

Інтерв'ю Боширова та Петрова для RT: дивіться відео

За словами колишнього московського телепродюсера, а зараз наукового співробітника Лондонської школи економіки Петра Померанцева, таким чином Кремль "дав ляпаса Заходу". На думку експерта, Росія "давно перестала намагатися когось переконати в тому, що вона говорить правду".

З точки зору Москви, інтерв'ю на RT було жестом непокори, зауважує видання.

Політичний коментатор Костянтин фон Еггерт зазначив, що поява двох російських розвідників на RT насправді не повинна була переконати кого-небудь в невинності Росії. Цей крок був потрібен для того, аби дати зрозуміти Заходу, що Кремль визначає свою причетність до отруєння, водночас застерігаючи, що зробить подібне ще раз.

Читайте також: Отруєння Сергія Скрипаля: Тереза Мей розповість нові деталі справи

Нагадаємо, 5 вересня британська поліція оприлюднила нові резонансні деталі у справі про розслідування отруєння у Солсбері колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля та його доньки Юлії. Зокрема, британська прем’єрка Тереза Мей заявила, що підозрювані у виконанні отруєння Скрипалів Олександр Петров та Руслан Боширов є офіцерами ГРУ Росії.

Вже 12-го числа Путін особисто заявив, що у Росії знайшли підозрюваних у замаху на Скрипалів. Згодом, Bellingcat і The Insider з’ясували, що підозрювані в отруєнні у британському Солсбері екс-агента Сергія Скрипаля та його доньки Юлії – Олександр Петров і Руслан Боширов – справді є працівниками російських спецслужб.