За попередньою інформацією, пожежа спалахнула на третьому поверсі. Однак вогонь швидко перекинувся на дах і балкон другого поверху. Про це повідомили на сторінці ДСНС у фейсбуці.

Важливо На київському сміттєзвалищі спалахнула пожежа

Що відомо про пожежу у центрі Одеси

Рятувальники прибули на місці пожежі, однак локалізувати вогонь одразу не вийшло. Тому пожежа спалахнула з новою силою.

Зауважимо, що на першому поверсі триповерхового будинку розташована піцерія. Працівники закладу успішно евакуювали своїх відвідувачів. Будинок, в якому спалахнула пожежа, розташований на розі Олександрівського проспекту і вулиці Буніна.

Будинок, де спалахнула пожежа: карта

Вогонь поширився на 700 квадратних метрів. До ліквідації пожежі залучили 60 пожежних і 18 спецмашин. Вже о 13:06 рятувальники повідомили, що вогонь вдалося локалізувати, а о 14:33 пожежу ліквідували.

Що відомо про постраждалих

Щонайменше один рятувальник постраждав від пожежі в Одесі. Психологи ДСНС працюють з мешканцями квартир, що постраждали від вогню.

Як пише видання "Думская" у телеграмі, мешканцям будинку, який продовжує горіти, вдалося врятувати своїх домашніх улюбленців і трохи речей.

Вони сидять на тротуарі навпроти палаючого будинку,
– мовиться у повідомленні.

Під час гасіння пожежі рятувальник дивом не впав з даху. Він йшов по краю даху будинку і не втримав рівноваги. Момент вдалося зафільмувати.

Рятувальник ледь не зірвався з охопленої вогнем будівлі: дивіться відео (обережно, нецензурна лексика)

Актуально Лісові пожежі на Луганщині: залишилось кілька осередків тління – фото

Ймовірні причини пожежі

За інформацією мешканців будинку, пожежа почалася у квартирі №63. Як сказала сусідка Ольга, господарі квартири живуть у Москві й постійно здають житло.

Останнім часом у квартирі жила велика компанія молоді 18 – 20 років. Ольга зазначила, що у квартирі часто були п'яні гуляння, а на неспокійних сусідів скаржилися в поліцію.

У центрі Одеси спалахнула масштабна пожежа / Фото ДСНС, "Думская"

Пожежа у житловому будинку в Одесі: дивіться відео

Пожежа спалахнула з новою силою: дивіться відео з дрона

Дивіться відео 24 каналу про масштабну пожежу в Одесі: