Архів
Курси валют
Погода
      youtube @24
      Loading...
      google @24
      RSS СТРІЧКА
      Загальний RSS

      Топ новини

      Відео новини

      ЦВК офіційно зареєструвала нових депутатів, тепер таких – 395: список

      ЦВК продовжує офіційну реєстрацію народних депутатів України
      ЦВК продовжує офіційну реєстрацію народних депутатів України / 8channel.ua

      Центральна виборча комісія продовжує офіційну реєстрацію обраних депутатів Верховної Ради. Станом на 23 серпня вже зареєстровано 395 народних обранців.

      Загалом в українському парламенті 450 місць, однак 26 мандатів залишились вакантними – через російську окупацію не було обрано 10 депутатів від Автономної Республіки Крим, 2 депутатів від Севастополя, 9 депутатів від Донеччини та 5 від Луганщини.

      Важливо: Парламентські вибори 2019: хто пройшов у Верховну Раду України

      Відтак, у Верховній Раді 9 скликання буде лише 424 депутати з 450, як передбачено законом.

      Розподіл місць у Верховній Раді, результати виборів
      Як розподіляться місця у Верховній Раді / Інфографіка 24 каналу

      Центральна виборча комісія зареєструвала 210 народних депутатів, обраних за списками партій, та 185 – у мажоритарних округах.

      Зареєстровані народні депутати за списками партій:

      Партія "Слуга народу"

      №86 у списку – Олексій Устенко;
      №15 списку Єлизавета Ясько;
      №29 – Ірина Верещук;
      №49 – Олександр Качур;
      №51 – Артем Культенко;
      №100 – Артем Кунаєв;
      №123 – Володимир Крейденко;
      №7 – Олександр Корнієнко;
      №30 – Олександр Кубраков;
      №36 – Владлен Неклюдов;
      №55 – Павло Халімон;
      №56 – Олена Мошенець;
      №58 – Ольга Коваль;
      №59 – Аліна Загоруйко;
      №63 – Людмила Марченко;
      №75 – Анатолій Костюх;
      №77 – Віталій Безгін;
      №80 – Елла Рєпіна;
      №81 – Арсеній Пушкаренко;
      №50 – Євген Петруняк;
      №102 – Максим Павлюк;
      №105 – Богдан Торохтій;
      №106 – Оксана Дмитрієва;
      №111 – Ростислав Тістик;
      №121 – Іван Шинкаренко;
      №124 –Тарас Тарасенко;
      №125 – Микола Сольський;
      №1 – Дмитро Разумков;
      №5 – Галина Янченко;
      №6 – Михайло Федоров; 
      №9 – Олександр Ткаченко;
      №10 – Жан Беленюк;
      №18 – Михайло Радуцький;
      №20 – Данило Гетманцев;
      №24 – Сергій Кальченко;
      №26 – Єгор Чернєв;
      №28 – Павло Сушко;
      №32 – Юлія Діденко;
      №34 – Михайло Ананченко;
      №35 – Анна Коваленко;
      №37 – Ігор Кривошеєв;
      №45 – Артем Ковальов;
      №54 – Галина Третьякова;
      №65 – Дарина Володіна;
      №67 – Оксана Гринчук;
      №70 – Олександр Сова;
      №73 – Роман Мулик;
      №76 – Євген Брагар;
      №79 – Олександр Салійчук;
      №83 – Андрій Клочко;
      №87 – Олександр Кабанов;
      №89 – Лада Булах;
      №91 – Олександр Маріковський;
      №94 – Ганна Колісник;
      №96 – Артем Нагаєвський;
      №103 – Василь Мокан;
      №110 – Андрій Жупанин;
      №112 – Євгенія Кравчук;
      №113 – Неллі Яковлєва;
      №114 – Сергій Гривко;
      №115 – Петро Павловський;
      №117 – Олена Вінтоняк;
      №120 – Остап Шипайло;
      №122 – Ольга Совгиря;
      №126 – Павло Фролов;
      №2 – Руслан Стефанчук;
      №3 – Ірина Венедіктова;
      №4 – Давид Арахамія;
      №11 – Сергій Бабак;
      №12 – Владислав Криклій;
      №22 – Андрій Холодов;
      №23 – Гео Лерос;
      №41 – Володимир Воронов;
      №46 – Валерій Стернійчук;
      №47 – Галина Михайлюк; 
      №50 – Ганна Новосад;
      №52 – Олег Марусяк;
      №53 –Микола Кириченко;
      №61 – Михайло Крячко;
      №64 – Іван Юнаков;
      №68 – Володимир Козак;
      №82 – Мар'ян Заблоцький;
      №84 – Юлія Овчинникова;
      №88 – Федір Веніславський;
      №92 – Олександр Федієнко;
      №97 – Микита Потураєв;
      №98 – Павло Якименко;
      №101 – Дмитро Припутень;
      №104 – Роксолана Підласа;
      №107 – Маргарита Шол;
      №127 – Михайло Новіков;
      №8 – Анастасія Красносільська;
      №13 – Олена Шуляк;
      №19 – Денис Монастирський;
      №25 – Максим Ткаченко;
      №27 – Святослав Юраш;
      №33 – Дмитро Соломчук;
      №38 – Сергій Іонушас;
      №39 – Олександр Завітневич;
      №42 – Юрій Арістов;
      №43 –Юрій Кисіль;
      №44 – Вадим Галайчук;
      №48 – Роман Бабій;
      №60 – Олег Бондаренко;
      №62 – Марина Бардіна;
      №72 – Володимир Ватрас;
      №74 – Олег Тарасов;
      №95 – Єлизавета Богуцька;
      №108 – Андрій Костін;
      №109 – Руслан Горбенко;
      №118 – Юрій Заславський;
      №119 – Андрій Задорожний;
      №128 – Вікторія Подгорна. 

      "Опозиційна платформа – За життя"

      №12 у списку – Юлій Іоффе;
      №35 у списку – Ренат Кузьмін;
      №2 – Вадим Рабінович;
      №3 – Віктор Медведчук;
      №13 – Михайло Папієв;
      №19 – Юрій Загородній;
      №22 – Олександр Колтунович;
      №6 – Василь Німченко;
      №7 – Нестор Шуфрич;
      №9 – Сергій Дунаєв;
      №15 – Дмитро Ісаєнко;
      №17 – Григорій Суркіс;
      №18 – Ігор Кісільов;
      №27 – Віктор Чорний;
      №32 – Олександр Пузанов;
      №33 – Суто Мамоян;
      №36 – Олександр Качний;
      №37 – Антоніна Славицька;
      №25 – Юрій Павленко;
      №1 – Юрій Бойко;
      №4 – Наталія Королевська;
      №5 – Сергій Львочкін;
      №8 – Сергій Ларін;
      №21 – Юлія Львочкіна;
      №23 – Григорій Мамка;
      №31 – Тетяна Плачкова;
      №34 – Ілля Кива;
      №10 – Тарас Козак;
      №11 – Вадим Столар;
      №14 – Ігор Абрамович;
      №16 – Микола Скорик;
      №20 – Анатолій Бурміч;
      №24 – Володимир Кальцев;
      №26 – Наталія Приходько;
      №28 – Віталій Борт;
      №29 – Михайло Макаренко;
      №30 – Олег Волошин.

      ВО "Батьківщина"

      №1 у списку – Юлія Тимошенко;
      №3 – Валентин Наливайченко;
      №4 – Сергій Соболєв;
      №5 – Олена Кондратюк;
      №6 – Іван Кириленко;
      №7 – Андрій Кожем'якін;
      №8 – Григорій Немиря;
      №9 – Сергій Власенко;
      №10 – Валерій Дубіль;
      №11 – Олександр Абдуллін;
      №12 – Іван Крулько;
      №13 – Анжеліка Лабунська;
      №15 – Михайло Цимбалюк;
      №17 – Ольга Бєлькова;
      №22 – Альона Шкрум;
      №23 – Володимир Кабаченко;
      №24 – Вадим Івченко;
      №2 – Сергій Тарута;
      №14 – Костянтин Бондарєв;
      №16 – Віталій Данілов;
      №20 – Михайло Волинець;
      №21 – Андрій Пузійчук;
      №19 – Андрій Ніколаєнко. 

      "Європейська солідарність"

      №21 у списку – Руслан Князевич;
      №22 у списку – Максим Саврасов;
      №2 – Андрій Парубій;
      №6 – Мустафа Джемілєв;
      №19 – Микола Величкович;
      №20 – Сергій Алєксєєв;
      №3 – Ірина Геращенко;
      №11 – Артур Герасимов;
      №12 – Степан Кубів;
      №15 – Ірина Луценко;
      №3 – Софія Федина;
      №7 – Яна Зінкевич;
      №23 – Марія Іонова;
      №4 – Михайло Забродський;
      №8 – Ахтем Чийгоз;
      №9 – Олег Синютка;
      №10 – Іванна Климпуш-Цинцадзе;
      №13 – Ірина Фріз;
      №14 – Ніна Южаніна;
      №16 – Вікторія Сюмар;
      №17 – Володимир Ар'єв;
      №18 – Ростислав Павленко. 

      Партія "Голос"

      №8 – Сергій Рахманін;
      №10 – Ольна Стефанишин;
      №12 – Володимир Цабаль;
      №13 – Андрій Осадчук;
      №17 – Леся Василенко;
      №3 – Кіра Рудик;
      №4 – Ярослав Железняк;
      №5 – Олександра Устінова;
      №6 – Олег Макаров;
      №7 – Ярослав Юрчишин;
      №9 – Соломія Бобровська;
      №14 – Роман Костенко;
      №15 – Роман Лозинський;
      №16 – Інна Совсун;
      №18 – Рустем Умеров.

      Це варто знати: Перше засідання новообраної Верховної Ради відбудеться 29 серпня

      Зареєстровані депутати за мажоритаркою:

      округ №15 – Лариса Білозір (самовисування);
      округ №37 – Дмитро Шпенов (самовисування);
      округ №46 – Федір Христенко ("Опозиційна платформа – За життя");
      округ №51 – Олександр Ковальов (самовисування);
      округ №62 – Ігор Герасименко ("Слуга народу");
      округ №64 – Володимир Арешонков (самовисування);
      округ №66 – Тетяна Грищенко ("Слуга народу");
      округ №71 – Валерій Лунченко (самовисування);
      округ №78 – Олександр Пономарьов ("Опозиційна платформа – За життя");
      округ №88 – Андрій Іванчук (самовисування);
      округ №102 – Олесь Довгий (самовисування);
      округ № 107 – Олександр Сухов (самовисування);
      округ №147 – Олег Кулініч (самовисування);
      округ №155 – Віктор Мʼялик (самовисування);
      округ №162 – Микола Задорожній ("Слуга народу");
      округ №174 – Олександр Фельдман (самовисування);
      округ №192 – Олександр Герега (самовисування);
      округ №197 – Олександр Скічко ("Слуга народу");
      округ №198 – Сергій Рудик (самовисування);
      округ №200 – Антон Яценко (самовисування);
      округ №13 – Петро Юрчишин (самовисуванець);
      округ №17 – Микола Кучер (самовисуванець);
      округ №21 – Степан Івахів (самовисуванець);
      округ №60 – Дмитро Лубінець (самовисуванець);
      округ №68 – Роберт Горват (самовисуванець);
      округ №72 – Василь Петьовка (самовисуванець);
      округ №73 – Владислав Поляк (самовисуванець);
      округ №80 – Сергій Мінько (самовисуванець);
      округ №120 – Ярослав Дубневич (самовисуванець);
      округ №137 – Олексій Гончаренко (самовисуванець);
      округ №146 – Юрій Шаповалов (самовисуванець);
      округ №165 – Іван Чайківський (самовисуванець);
      округ №191 – Віктор Бондарь (самовисуванець);
      округ №22 – Ігор Палиця ("Українське об'єднання патріотів – УКРОП");
      округ №27 – В'ячеслав Медяник ("Слуга народу");
      округ №84 – Ігор Фріс ("Слуга народу");
      округ №85 – Едуард Прощук ("Слуга народу");
      округ №132 – Максим Дирдін ("Слуга народу");
      округ №149 – Костянтин Касай ("Слуга народу");
      округ №153 – Роман Іванісов ("Слуга народу");
      округ №158 – Ігор Васильєв ("Слуга народу");
      округ №206 – Антон Поляков ("Слуга народу");
      округ №215 – Богдан Яременко ("Слуга народу");
      округ №69 – Віктор Балога ("Єдиний Центр");
      округ №112 – Сергій Вельможний ("Наш край")
      округ №11 – Максим Пашковський ("Слуга народу");
      округ №23 – Ірина Констанкевич (самовисування);
      округ №52 – Євген Яковенко (ВО "Батьківщина");
      округ №59 – Володимир Мороз ("Опозиційна платформа – За життя");
      округ №75 – Роман Соха ("Слуга народу");
      округ №79 – Юлія Яцик ("Слуга народу");
      округ №91 – Олег Дунда ("Слуга народу");
      округ №95 – Олександр Горобець ("Слуга народу");
      округ №114 – Сергій Шахов (самовисування);
      округ №116 – Микола Княжицький ("Європейська Солідарність");
      округ №123 – Тарас Батенко (самовисування);
      округ №124 – Юрій Камельчук ("Слуга народу");
      округ №І129 – Ігор Копитін ("Слуга народу");
      округ №133 – Артем Дмитрук ("Слуга народу");
      округ №135 – Олексій Леонов ("Слуга народу");
      округ №140 – Сергій Колебошин ("Слуга народу");
      округ №141 – Олександр Ткаченко ("Слуга народу");
      округ №157 – Тетяна Рябуха ("Слуга народу");
      округ №160 – Ігор Молоток (самовисування);
      округ №163 – Андрій Богданець ("Слуга народу");
      округ №168 – Марія Мезенцева ("Слуга народу");
      округ №179 – Олексій Кучер ("Слуга народу");
      округ №182 – Павло Павліш ("Слуга народу");
      округ №186 – Олексій Ковальов ("Слуга народу");
      округ №199 – Сергій Нагорняк ("Слуга народу");
      округ №212 – Максим Перебийніс ("Слуга народу");
      округ №220 – Ганна Бондар ("Слуга народу");
      округ №222 – Роман Грищук ("Слуга народу");
      округ №14 – Ірина Борзова ("Слуга народу");
      округ №16 – Геннадій Вацак (самовисування);
      округ №31 – Володимир Захарченко ("Слуга народу");
      округ №33 – Юрій Корявченков ("Слуга народу");
      округ №36 – Роман Каптєлов ("Слуга народу");
      округ №38 – Владислав Бородін ("Слуга народу");
      округ №39 – Сергій Северин ("Слуга народу");
      округ №40 – Олександр Трухін ("Слуга народу");
      округ №57 – Вадим Новинський ("Опозиційний блок");
      округ №58 – Сергій Магера ("Опозиційний блок");
      округ №70 – Михайло Лаба ("Слуга народу");
      округ №74 – Геннадій Касай ("Слуга народу");
      округ №76 – Євгеній Шевченко ("Слуга народу");
      округ №82 – Марина Нікітіна ("Слуга народу");
      округ №90 – Микола Бабенко ("Біла Церква разом");
      округ №93 – Анна Скороход ("Слуга народу");
      округ №94 – Олександр Дубінський  ("Слуга народу");
      округ №97 – Микола Галушко ("Слуга народу");
      округ №98 – Сергій Бунін ("Слуга народу");
      округ №99 – Олександр Дануца ("Слуга народу");
      округ №100 – Ігор Мурдій ("Слуга народу");
      округ №101 – Юрій Кузбит ("Слуга народу");
      округ №125 – Андрій Лопушанський (самовисування);
      округ №131 – Артем Чорноморов ("Слуга народу");
      округ №138 – Степан Чернявський ("Слуга народу");
      округ №139 – Ігор Васильковський ("Слуга народу");
      округ №145 – Андрій Боблях ("Слуга народу");
      округ №148 – Анастасія Ляшенко ("Слуга народу");
      округ №152 – Олександр Ковальчук ("Слуга народу");
      округ №154 – Олександр Аліксійчук ("Слуга народу");
      округ №164 – Ігор Василів ("Слуга народу");
      округ №170 – Андрій Одарченко ("Слуга народу");
      округ №172 – Юрій Здебський ("Слуга народу");
      округ №177 – Дмитро Любота ("Слуга народу");
      округ №178 – Віталій Літвінов (самовисування);
      округ №183 – Вікторія Вагнєр ("Слуга народу");
      округ №193 – Ігор Марчук ("Слуга народу");
      округ №195 – Олег Арсенюк ("Слуга народу");
      округ №201 – Олена Лис ("Слуга народу");
      округ №202 – Максим Заремський ("Слуга народу");
      округ №203 – Георгій Мазурашу ("Слуга народу");
      округ №204 – Валерій Божик ("Слуга народу");
      округ №207 – Максим Зуєв ("Слуга народу");
      округ №209 – Валерій Зуб ("Слуга народу");
      округ №211 – Олександр Юрченко ("Слуга народу");
      округ №219 – Микола Тищенко ("Слуга народу");
      округ №12 – Анатолій Драбовський ("Слуга народу");
      округ №20 – В'ячеслав Рубльов ("Слуга народу");
      округ №25 – Максим Бужанський ("Слуга народу");
      округ №26 – Кирилл Нестеренко ("Слуга народу");
      округ №28 – Юрій Мисягін ("Слуга народу");
      округ №35 – Денис Герман ("Слуга народу");
      округ №47 – Юрій Солод ("Опозиційна платформа – За життя");
      округ №49 – Валерій Гнатенко ("Опозиційна платформа – За життя");
      округ №65 – Дмитро Костюк ("Слуга народу");
      округ №77 – Сергій Штепа ("Слуга народу");
      округ №81 – Павло Мельник ("Слуга народу");
      округ №83 – Оксана Савчук (ВО "Свобода");
      округ №87 – Зіновій Андрійович ("Слуга народу");
      округ №89 – Володимир Тимофійчук ("Слуга народу");
      округ №96 – Ольга Василевська-Смаглюк ("Слуга народу");
      округ №103 – Олег Воронько ("Слуга народу");
      округ №106 – Олексій Кузнєцов ("Слуга народу");
      округ №119 – Михайло Бондар ("Європейська Солідарність");
      округ №121 – Орест Саламаха ("Слуга народу");
      округ №126 – Андрій Кіт (самовисування);
      округ №128 – Олександр Гайду ("Слуга народу");
      округ №130 – Ігор Негулевський ("Слуга народу");
      округ №150 – Олексій Мовчан ("Слуга народу");
      округ №156 – Сергій Литвиненко ("Слуга народу");
      округ №159 – Андрій Деркач (самовисування);
      округ №167 – Володимир Гевко ("Слуга народу");
      округ №169 – Олександр Куницький ("Слуга народу");
      округ №171 – Вікторія Кінзбурська ("Слуга народу");
      округ №173 – Олександр Бакумов ("Слуга народу");
      округ №176 – Дмитро Шенцев ("Опозиційний блок");
      округ №184 – Ігор Колихаєв (самовисування);
      округ №187 – Микола Стефанчук ("Слуга народу");
      округ №190 – Олексій Жмеренецький ("Слуга народу");
      округ №213 – Артем Дубнов ("Слуга народу");
      округ №214 – Сергій Швець ("Слуга народу");
      округ №217 – Мар’яна Безугла ("Слуга народу");
      округ №18 – Олег Мейдич (ВО "Батьківщина);
      округ №19 – Ігор Гузь (самовисування);
      округ №24 – Дмитро Кисилевський ("Слуга народу");
      округ №29 – Сергій Демченко ("Слуга народу");
      округ №30 – Ганна Лічман ("Слуга народу");
      округ №34 – Дмитро Чорний ("Слуга народу");
      округ №50 – Руслан Требушкін ("Опозиційний блок");
      округ №63 – Богдан Кицак ("Слуга народу");
      округ №67 – Сергій Кузьміних ("Слуга народу");
      округ №105 – Вікторія Гриб ("Опозиційний блок");
      округ №113 – Олександр Лукашев ("Опозиційна платформа – За життя");
      округ №115 – Наталія Піпа ("Голос");
      округ №118 – Галина Васильченко ("Голос");
      округ №122 – Павло Бакунець ("Самопоміч");
      округ №127 – Олександр Пасічний ("Слуга народу");
      округ №136– Олександр Горенюк ("Слуга народу");
      округ №142 – Антон Кіссе (самовисування);
      округ №143 – Анатолій Урбанський (самовисування);
      округ №144 – Дмитро Нальотов ("Слуга народу");
      округ №151 – Максим Березін ("Слуга народу");
      округ №161 – Максим Гузенко ("Слуга народу");
      округ №166 – Микола Люшняк (самовисування);
      округ №175 – Євген Пивоваров ("Слуга народу");
      округ №180 – Олексій Красов ("Слуга народу");
      округ №181 – Дмитро Микиша ("Слуга народу");
      округ №188 – Сергій Лабазюк (самовисування);
      округ №189 – Олена Копанчук ("Слуга народу");
      округ №194 – Любов Шпак ("Слуга народу");
      округ №208 – Валерій Давиденко (самовисування);
      округ №221 – Анна Пуртова ("Слуга народу").

      Джерело: 24 канал
      powered by lun.ua
      Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
      Коментарі
      Більше новин

      Читай новини навіть без інтернету

      Завантажити

      Читай новини навіть без інтернету

      Залиште відгук