Епіцентр землетрусу виник у місті Хой, що на північному заході Ірану, пише видання Anadolu. Проте піддземні поштовхи зачепили і сусідні райони Туреччини.

Читайте також: Два землетруси за два дні: в Туреччини зафіксували сильні підземні поштовхи

Міністр внутрішніх справ Туреччини Сулейман Сойлу повідомив, що в результаті підземних поштовхів у селі Озпинар сталися численні руйнування. Рятувальники розбирають завали, адже під ними досі можуть перебувати люди.

Наразі турецька влада повідомляє про щонайменше 9 жертв землетрусу, серед яких 3 дітей. Ще 37 осіб отримали поранення і наразі госпіталізовані у лікарні. 9 з них зазнали важких травм і перебувають у важкому стані.

Наслідки землетрусу в Туреччині та Ірані / фото з соцмереж

В Ірані землетрус також наробив лиха – постраждали щонайменше 25 осіб, проте жертв немає.

Як видно на опублікованих фото та відео, багато будинків у Туреччині та Ірані зруйновані. До рятувальників долучилися звичайні люди, які допомагають розбирати завали.

Наслідки землетрусу на кордоні Туреччини та Ірану: відео

Туреччину та Іран сколихнув землетрус: відео

Зауважимо, це вже 3 потужний землетрус у Туреччині з початку 2020 року. Найсильніші поштовхи країна відчула 24 січня – їх магнітуда складала 6,8. Тоді жертвами стихії стала 41 людина, травм зазнали щонайменше 1600 людей. Окрім того, землетрус зруйнував сотні будинків.