У пресслужбі корпорації "Богдан" вважають, що "такі дії силовиків дуже схожі на політично вмотивовані".

Важливо: Свинарчуки-Гладковські: хто вони такі і що про них відомо

Все це затримання – не більше ніж інсинуації і спроба створити картинку для телебачення,
– кажуть у відомстві.

У корпорації "Богдан" стверджують, що сьогодні Гладковський повинен був вилетіти на відкриття виставки автобусної техніки Bus world 2019 в Брюссель, на яку був офіційно запрошений організаторами.

У корпорації надали скан-копії запрошень.

гладковський
Скан-копії запрошень Гладковського/ Фото: преслужба корпорації "Богдан"
У "Богдані" також заявляють, що Гладковський не є фігурантом жодної кримінальної справи.

Довідка. 4 березня Порошенко звільнив Гладковського з посади першого заступника секретаря РНБО. У липні стало відомим, що Гладковський повернувся у коропорацію "Богдан", а саме став її керівником. Раніше "Богдан" належав Порошенку, але у 2009 році він продав компанію Гладковському, повідомляв український Forbes.

Що відомо про затримання Гладковського?

17 жовтеня НАБУ затримало колишнього першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського за підозрою в зловживанні службовим становищем.

Зверніть увагу: За якою справою НАБУ затримало Гладковського: деталі від Лещенка

За інформацією джерел 24 каналу, Гладковський намагався вилетіти з України, проте працівники аеропорту "Бориспіль" його не випустили. Потім ексзаступник секретаря РНБО поїхав в один із ресторанів на Бориспільській трасі. Там власне його й затримали співробітники НАБУ. Наразі тривають слідчі дії.

Окрім цього, наприкінці серпня НАБУ розпочало ще одне кримінальне провадження проти Гладковського. Підставою для цього стали 4,5 мільйона гривень, які він "забув" додати до декларації. Якщо провину Гладковського доведуть, йому загрожує до 2 років ув'язнення, штраф або позбавлення права займатися певною діяльністю.

Що відомо про причетність Гладковського до масштабних розкрадань в оборонному секторі України – читайте тут.