Нещодавно у Британії заявили, що не знайшли доказів втручання Росії у референдум 2016 року щодо Brexit. У свою чергу Росія постійно відкидала такі звинувачення, проте противники Brexit вказували на можливу роль влади РФ.

Читайте також: Скандал навколо Brexit: з'явилися нові деталі ймовірної змови Аарона Бенкса з росіянами

На розміщених у Лондоні білбордах зображений Путін, який тримає в руці прапор Росії та підморгує. А поруч розташований текст: "Відзначмо червоний, білий і блакитний Brexit". При цьому літера "R" у слові "Brexit" повернута в іншу сторону та нагадує кириличну літеру "Я".

На одному з білбордів у вигляді російського десантника зображений екс-міністр закордонних справ Великобританії Борис Джонсон.

Особи, які стверджують, що саме вони розмістили білборди, заявляють, що вони є "групою офіцерів російської військової розвідки (ГРУ), яка прагне визнання своєї справжньої ролі у голосуванні щодо Brexit".

Група сподівається подолати нещодавню невиправдану негативну "славу" ГРУ, розмістивши рекламу, яка підкреслює свою роль у неминучому звільненні Великої Британії від ЄС,
– вказано у Twitter-повідомленні анонімів, які називають себе "Гордий ведмідь".

Як відомо, Великобританія звинувачує офіцерів ГРУ в отруєнні колишнього розвідника Сергія Скрипаля та його доньки Юлії.

У Twitter аноніми також опублікували відеозапис, на якому Путін їде на собаці з обличчям головного спонсора Brexit-кампанії Аарона Бенкса.

На своєму сайті "Гордий ведмідь" оголосив збір грошей для розміщення великого рекламного щита на лондонській станції "Ватерлоо". Необхідно зібрати 55 тисяч фунтів стерлінгів.