Прессекретар Володимира Путіна Дмитро Пєсков наголосив, що під час нормандського саміту сторони підтримали позицію, що основою врегулювання війни на Сході України є мінські домовленості. Про це повідомляє "ТАСС".

До слова: Зеленський розповів, що хоче змінити у мінських домовленостях

Якщо після понеділка відбулася якась зміна позиції Києва, то це питання, яке потрібно довго і напружено аналізувати усім іншим учасникам "нормандської четвірки",
– заявив Пеєсков.

Що було насправді?Володимир Зеленський заявив про бажання внести зміни до мінських домовленостей ще під час фінального брифінгу у Парижі, перебуваючи за одним столом з іншими лідерами нормандського формату – Меркель, Путіним і Макроном.

Крім того, Пєсков прокоментував бажання Зеленського "100 разів пожати руку Путіну", якщо той поверне Крим і Донбас. Він заявив: "Путіну руку краще тиснути, не підіймаючи питання Криму".

"Що ж стосується Донбасу, то тут треба не Путіну тиснути руку, а треба виконувати мінські домовленості. Тоді можна буде усім потиснути руку і привітати з тим, що українці вирішили "свій внутрішньоукраїнський конфлікт", – сказав Пєсков.


Про що домовилися лідери "нормандської четвірки" / інфографіка 24 каналу