Офіційної причини відсутності Тимошенко у парламенті не було. Проте, її однопартієць Валентин Наливайченко розповів журналістам у кулуарах Ради, що депутатка не прийшла на засідання через сімейні обставини.

Читайте також: Тимошенко визначилась, чи піде в опозицію до "Слуги народу"

Колишній глава СБУ також пообіцяв, що згодом лідерка "Батьківщини" сама пояснить ситуацію і причину своєї відсутності.

Наскільки ми знаємо, у її родині горе. І за сімейними обставинами Юлія Володимирівна сьогодні не з нами. Але наші щирі співчуття.. Таке життя. Воно, на жаль, кожного з нас не оминає,
– сказав Наливайченко.

Згодом стало відомо, що у нардепки померла двоюрідна сестра – Тетяна Шарапіна. Вона була донькою тітки Тимошенко Антоніни Ульяхіної, яка є головою Дніпропетровської обласної організації ВО "Батьківщина".

Вчора, 3 вересня, у Дніпрі відбувся похорон Тетяни Шарапіної. Ймовірно, що Тимошенко була присутня на траурній церемонії і тому пропустила засідання Ради.

До слова, депутати Верховної Ради 9-го скликання під час засідання 3 вересня скасували депутатську недоторканність. Не підтримали законопроєкт лише представники "Опозиційної платформи – За життя", один позафракційний, а троє нардепів з "Європейської Солідарності" утрималися від голосування.

Члени "Батьківщини" підтримали зняття депутатського імунітету одноголосно. Лише Тимошенко не була присутня на голосуванні.