"В нас нічого не ділиться. Будь-який подарований слон він настільки ж дорогий, як і той, що ми купили разом із сином та дружиною в якійсь із чергових мандрівок", - каже колекціонер слонів Ян Пермут.
У колекції символи сили, вірності, вдачі та мудрості з мармуру, дерева, золота, срібла, каменю та металу.
Пристрасне захоплення слонами, розділяє й 10-річний син колекціонера. Олександр вже вміє обирати фігурки, які пасуватимуть до домашнього музею.
"Він дивився, коли ми купували, йому подобалось. Він любить знаходити в магазинах, коли ми були за кордоном у тому ж Таїланді, і каже: папа в тебе немає такого слона. Він навіть краще за мене пам'ятає який є, якого немає", - розповів колекціонер слонів Ян Пермут.
"Купую не з першого погляду, мені потрібно подивитись. Тому що часто буває, дивишся, а там подряпина, щось вже відпало", - ділиться досвідом юний колекціонер Олександр.
У Національному реєстрі рекордів рахували лише фігурки. Але колекціонер має й безліч інших предметів із зображенням слонів. Це подушки, посуд, картини, годинники, меблі, предмети інтер'єру.
У домашньому міні-музею сотні фігурок слонів зі східних країн. Є й кілька цінних екземплярів, привезених з Карлових Вар. Загалом, географія "вухатих та носатих" дуже велика, адже кожен окрема історія з життя.