Незабаром обіцяють відкрити парк мультимедійних атракціонів, а у самому сферичному кінотеатрі - знову демонструватимуть науково-популярні та пізнавальні фільми. Наразі в арсеналі - стрічки про створення світу, космос та морські глибини, а також анімаційний фільм для найменших. Перші гості - в захваті від побаченого.

Ініціатори проекту кажуть - аналогів системі немає. Програмне забезпечення та досить просту схему роботи розробили українські програмісти. Зізнаються, вже отримали шквал дзвінків від колег з Європи та Азії з проханнями поділитися досвідом.

“Це дуже великий купол, 23 метра. Засвітити такий купол не так просто, наша система керується з iPad, нею може керувати будь який лектор. Фактично достатньо декілька днів і людина може навчитися як з ним працювати”, - каже президент спілки сферичного кіно Георгій Аістов.

“По периметру планетарію розташовані проектори, які проектують зображення. Якщо підсвітити просто проекторами, це буде просто набір прямокутників. Тобто є система, яка автоматично зводить зображення проекторів та робить єдину картину”, - каже Максим Зайцев.

Наразі у приміщенні Планетарію йдуть останні приготування до офіційного відкриття нового модернізованого сезону. Побачити унікальне 3D кіно без окулярів усі бажаючі зможуть вже з 9 грудня.