"Це дешеве відкриття. На самому балу можна відкрити всю свою душу і показати всі свої таланти, які ти можеш проявити для людей, для себе самого", - кажуть учасники балу Андрій і Руслан.
Ще більшу відповідальність відчувають офіцери. Розповідають, щоб сьогодні поринути у вир танцю готувалися більше 2 місяців.
"Ми проходили тренування відповідні, тренування до балу, вчили танці 2 рази на тиждень по 3 рази. Півдня отак. Так що тяжко, але приємно". - діляться учасники балу Вадим Білан та Людмила Зведна.
Відновленню не лише танцювальних, а й військових традицій радіють у ліцеї імені Богуна. Переконані, кадетських бал - один з елементів виховання майбутнього захисника вітчизни. Цьогоріч його присвятили 20-ій річниці збройних сил України.
"Це виховує в майбутньому чоловікові ставлення до жінки. Взагалі треба на балах отримувати задоволення від музики, від співу, від руху, від танців", - вважає начальник Київського військового ліцею ім. І. Богуна Данило Романенко.
Військових до танцю готували справжні професіонали. Результатом задоволені.
"Тут чоловіки повинні бути підтягнуті, стрункі елегантні, доглянуті, чисті,пахучі. Вони повинні служити прикладом для наслідування всім, і для нас важливо величезне бажання хлопців, все інше - ми самі зробимо", - каже народний артист України Григорій Чапкіс.
Навчитися танцювальних па можна було і безпосередньо на балі. Для всіх охочих Григорій Чапкіс влаштував майстер-клас.