Втім, Збройні Сили України з усіх сил б'ють ворога та роблять усе, щоб повернути під наш контроль всю територію. Наші герої прицільним вогнем гатять по позиціях противника та завдають їм значних втрат.

Читайте також Битва за острів Зміїний: як знищення "Рапторів" зруйнувало план росіян

ЗСУ знову вдарили по позиціях ворога на Зміїному

Так, за інформацією оперативного командування "Південь", ЗСУ вкотре "відвідали" позиції російських окупантів на острові Зміїний.

БАНДЕРолі від Байрактарів: адресна доставка на склад БК і у КП,
– написали в ОП "Південь".

Удар "Байрактарами" по російських позиціях на Зміїному: дивіться відео

Бої за острів Зміїний: коротко

  • Росіяни атакували острів Зміїний ще 24 лютого за допомогою крейсеру "Москва" та патрульного корабля "Василь Биков". По радіоканалу з безпеки судноплавства окупанти цинічно запропонували військовослужбовцям Ізмаїльського прикордонного загону здатися. Втім, у відповідь українські прикордонники кинули у відповідь лише легендарну фразу: "російський військовий корабель, йди на**й".
  • Після цього зв'язок із захисниками острова зник. Їх вважали загиблими, але потім виявилось, що росіяни взяли їх у полон.
  • 26 квітня ЗСУ завдали удару по позиціях росіян Зміїному та ліквідували декілька одиниць живої сили та зенітно-ракетний комплекс "Стріла-10".
  • 30 квітня українські воїни знову атакували росіян на острові з повітря. Тоді вдалось знищити 42 окупанти, 3 зенітні установки, ще одну "Стрілу-10" та техніку для зв'язку.
  • 1 травня наші герої також здійснили атаку позицій російських окупантів на острові Зміїний. Влучність наших воїнів завдала ворогу чималих втрат, зокрема, було розбито 3 зенітні установки та зенітно-ракетний комплекс "Стріла-10".
  • 2 травня до Зміїного підплили два російські катери типу "Раптор". Але українські захисники вкотре зробили неможливе і відправили судна вслід за "Москвою". Ворожі катери знищили за допомогою Bayraktar.

Вас може зацікавити – ЗСУ знищили черговий російський "Орлан": дивіться відео