Заступник очільника Офісу Президента Кирило Тимошенко 14 січня приблизно о 16:00 розповів, що ворожа ракета влучила в багатоповерхівку в Дніпрі. 2 під'їзди просто впали, поховавши людей під завалами.

До теми Ці ракети били по Сергіївці й Кременчуку: в Офісі Генпрокурора назвали полк, що атакував Дніпро

Постраждала не може говорити про вибух

Генеральний директор Дніпропетровської обласної клінічної лікарні імені Мечникова Сергій Риженко поділився спогадами однієї з постраждалих у російському теракті в Дніпрі.

Нехай моє життя стане таким, яким було раніше… Вона під завалами попрощалася із життям і думала лише про дитину та чоловіка. Катя, 27-річна жінка, яка пережила прямий ракетний вибух в Дніпрі. Майже добу перебувала під завалами,
– написав лікар.

Він додав, що жінка змогла дотягнутися до телефону та відповісти на дзвінок мами. Рятувальники зробили неможливе – дістали її з-під десятків тон будівельних уламків.

"Про вибух говорити не може, одразу плаче. Попросив написати – рука тремтить, думки тільки про близьких. Спілкується із психологом. Коли доставили до Мечникова, температура тіла ледь дотягнула до 31 градуса. Садна на руках і тілі нагадують про трагедію", – зазначив Риженко.

Катерина отримала багато ліків у реанімації. Колір її обличчя із сіро-землистого вже став рожевим.

"Намагається навіть усміхатися. Всі від неї приховують правду, але її душу приховати неможливо", – підсумував медик.


Постраждала написала, що пам'ятає про вибух / Фото Сергія Риженка

Зауважте Застрягла на висоті у зруйнованій квартирі: у Дніпрі врятували героїню фото, яке шокувало мережу

Росіяни убили 45 людей

  • Зауважимо, що 17 січня завершилися рятувально-пошукові роботи у Дніпрі. Вони тривали 69 годин. Наразі відомо про 45 людей, чиє життя забрав ворог. Серед них – 6 маленьких українців.
  • За словами мера Бориса Філатова, кількість жертв може зрости. Він припускає, що їх може бути понад 50. Це пов'язано з тим, що деякі тіла внаслідок вибуху могли буквально "випаруватися".
  • Очільник Національної поліції Ігор Клименко розповідав, що наразі відомо про 15 тіл, які не вдалося ідентифікувати.