Подружжя з Одеси – Андрій Осинський та Марина Фігурна – приїхали до батьків. Вони жили у тому будинку, куди влучила ракета. Родичка сім'ї повідомила, що їх опізнали.

До теми Приїхали до батьків у гості з Одеси: у Дніпрі шукають цілу родину

Ціла родина загинула

Родина з 7 людей зібралась вдома на свято. Наймолодшій дівчинці Ані було всього 15 років. Марина з Андрієм приїхали до батьків – Яни та Олександра. Разом вони поїхали в гості до бабусі з дідусем. Ракета потрапила прямо в їхній будинок.

Їхня родичка, сестра Ані, розповідає, що сьогодні опізнали тіла всіх, крім дядька. Бабуся перебуває в реанімації.

Сьогодні я дізналась те, що боялась дізнатись більше за все. Повідомляю офіційно. Так, вони всі опізнані, крім дядька Ані, Андрія. Вони всі мертві, мені дуже боляче,
– написала сестра Ані.

Сестра загиблої Ані відкрила її сторінку в інстаграмі та написала прощальний пост. Під ним люди пишуть спогади про дівчинку. Наголошують, що вона була доброю та хорошою людиною.

Удар по Дніпру: що відомо

  • 17 січня завершилися рятувально-пошукові роботи на місці удару по багатоповерхівці у Дніпрі. Вони тривали 69 годин. На жаль, внаслідок ворожої атаки загинуло 45 людей, з яких – 6 дітей.
  • Станом на 13:00 17 січня було відомо про те, що 15 тіл досі не ідентифікували. Мер Дніпра Борис Філатов повідомив, що жертв може бути більше, ніж 50.
  • За його словами, шанси знайти когось – низькі, оскільки вночі – сильний холод, а також було горіння ракетного палива.
  • Постраждалі через ракетний удар родини отримають від міської влади по мільйону гривень.
  • До речі, батьки жительки Дніпра Сабіни Дорош постраждали від російської атаки. Вони отримали серйозні поранення. Дівчина повідомила, що квартира її батьків у Дніпрі повністю зруйнована після ракетного удару Росії.
  • До кривавого теракту в Дніпрі причетні військовослужбовців 52 гвардійського полку Росії. Встановити особи окупантів вдалось OSINT-спільноті Molfar.