Авіабомба впала у декількох метрах від сортувального термінала "Нової пошти" у Слобідському районі міста. Після вибуху на місці влучання виникла пожежа на площі 200 квадратних метрів.

Читайте також Мене аж відкинуло: постраждалі в Харкові описали страшний удар по терміналу "Нової пошти"

Наслідки удару по терміналу "Нової пошти"

"Нова пошта" повідомила, що під час удару всі працівники зміни були у бомбосховищі та не постраждали, але є постраждалі серед водіїв вантажівок та населення.

На жаль, станом на зараз відомо про одного загиблого водія вантажівки. На місці працюють підрозділи ДСНС. Горять 7 вантажних автомобілів, ще 3 пошкоджені,
– йдеться у повідомленні компанії.

Також під час ворожої атаки було пошкоджено сам сортувальний термінал.

Посилки, які перебували в терміналі та були знищені внаслідок влучання, компанія відшкодує згідно з оцінювальною вартістю,
– повідомили у "Новій пошті".

Водночас посилки, які перебувають у дорозі, будуть перенаправлені в інше місце для сортування.

Що відомо про обстріл Харкова 30 червня

  • Вдень 30 червня в Харкові пролунали потужні вибухи. Місцева влада згодом повідомила, що російські військові завдали авіаудару майже по центру міста.
  • За попередньою інформацією, росіяни вдарили КАБом типу ФАБ-500. Це другий випадок, коли російські військові по місту Харкову використовують одну з найпотужніших авіаційних бомб.
  • Унаслідок російського авіаудару постраждало 10 осіб, серед яких – 8-місячна дитина. Окрім того, тривають пошуки 7 осіб, які були на місці удару.