Про це 24 Каналу заявив заступник директора Центру дослідження армії Михайло Самусь, зауваживши, що цей ефект просто феноменальний. Зазначимо, що по штабу ворожого флоту прилетіло 22 вересня.

До теми Добре видно місця влучання ракет: з'явилися нові фото штабу флоту Росії у Севастополі

"У серці того "сакрального Криму" є найбільший хардкор – ядро цього міфу про цей "священний Крим імперський". Це якраз штаб Чорноморського флоту. Чорноморський флот і є символом імперії, символом силової присутності імперії в цьому регіоні, коли Росія "завойовувала" саме ці території", – сказав Самусь.

Українські військові ліквідували командувача ворожого флоту: дивіться відео

Міф, який не стане реальністю

Нині штаб зруйнований. Там є система управління та певні таємні документи. І загалом дуже багато цікавих речей, які, очевидно, були знищені. Це надзвичайно впливає на морально-психологічний стан особового складу Чорноморського флоту та взагалі окупаційних військ у Криму.

Вони розуміють тепер, що усі ці розмови про деокупацію Криму – не фантастика. А розмови, що хтось вмовить Україну не деокуповувати Крим – це дійсно міф, який Україна не буде підтверджувати,
– наголосив заступник директора Центру дослідження армії.

На його думку, удари по тимчасово окупованому півострову лише починаються.

За даними руху "Атеш", командування Чорноморського вищого військово-морського училища імені Нахімова у Севастополі виселяє курсантів із казарм на нічний час. Вони ночують у хостелах та готелях міста. Самусь вважає, що курсанти недаремно переселяються, адже є постійна загроза удару по Севастопольській бухті.

Удар по штабу ворожого флоту: головне

  • Українські військові вдарили по штабу Чорноморського флоту у тимчасово окупованому Севастополі. Сталося це під час наради керівного складу.
  • У Силах спеціальних операцій розповіли, що передали дані Повітряним Силам України. Далі роботу виконали вони.
  • Під час атаки ліквідований командувач Чорноморського флоту Росії Віктор Соколов. Загалом унаслідок удару по штабу загинуло 34 офіцери країни-агресорки. Ще 105 окупантів поранені. Будівля після атаки не підлягає відновленню.