Власне, 22 вересня, було завдано удар по військовому об'єкту на території Криму. Голова ГУР Кирило Буданов заявив, що загинуло 9 загарбників, було поранено – 16. Важливо, що серед них є генерали – вони у важкому стані.

До теми У Криму уражено штаб Чорноморського флоту: перші кадри прильоту

Ураження російського штабу в Севастополі

З посиланням на сервіс Planet.com журналісти опублікували фото з ураженою будівлею штабу Чорноморського флоту ворожої держави. На ній добре видно місця, куди влучили українські ракети.

Який вигляд має штаб Чорноморського флоту після атаки
Який вигляд має штаб Чорноморського флоту після атаки / Фото "Радіо Свобода"

За словами аналітиків, ймовірно, наша держава завдала удару по Севастополю саме ракетами Storm Shadow. Це британські ракети типу "повітря – земля", які можуть влучати в цілі на відстані у понад 500 кілометрів.

Штаб Чорноморського флоту до та після атаки / Фото Planet.com

  • Відповідальність за цю операцію взяли на себе у Силах спеціальних операцій ЗСУ. Там констатували, що вдалось втілити у реальність план "Крабова пастка" та уразити штаб ворожого флоту.
  • "Зухвала та кропітка робота Сил спеціальних операцій дозволила вчасно та точно атакувати штаб Чорноморського флоту під час проведення наради керівного складу флоту Росії в тимчасово окупованому Севастополі", – йдеться в повідомленні.
  • Окрім того, там зазначено, що відповідні дані Сили спеціальних операцій передали Повітряним силам для завдання удару по цьому військовому об'єкту.