Сили спеціальних операцій оновили інформацію щодо втрат окупантів під час удару по штабу Чорноморського флоту. За їх інформацією, там також було ліквідовано командувача Чорноморського флоту Росії Віктора Соколова.

Зверніть увагу Грець із генералами: у Росії радіють, що після атаки на штаб флоту "жива" ікона топ-флотоводця

Загинуло 34 офіцери

Днями Сили оборони завдали удару по штабу Чорноморського флоту Росії у Севастополі. Тоді там саме відбувалося засідання. Відомо, що внаслідок цієї атаки загинуло 34 офіцери. Ще 105 росіян було поранено.

Будівля штабу не підлягає відновленню,
– мовиться в повідомленні.

Також внаслідок удару по ВДК "Мінськ" загинуло 62 окупанти. Удар по штабу Чорноморського флоту визнали обидві сторони: і Україна, і країна-агресорка. Росія просто не може приховати цього інциденту так, як робила це раніше.

Російські воєнкори незадоволені владою через неспроможність приховати реальні наслідки атаки по Севастополю, писали аналітики ISW. Також деякі росіяни обурені "недостатньою відповіддю". Самі ж українці та наші посадовці неодноразово наголошували, що ударів по російських військових об'єктах у Криму стане більше.

Удар по штабу Чорноморського флоту: останні новини

  • У Севастополі 22 вересня було уражено штаб Чорноморського флоту Росії. Унаслідок удару будівля російських військових сильно "втомилася". Міноборони Росії визнало удар по штабу. У російському відомстві підтвердили, що по Севастополю було завдано ракетного удару. Та окупанти фантазують, що нібито сили "ПеВеО" збили 5 ракет.
  • У ЗСУ також підтвердили удар.
  • Перед ударом по штабу Чорноморського флоту Росії у Севастополі було враховано абсолютно все. Партизани з руху "Атеш" розповіли подробиці атаки. Виявилось, що удар по штабу коригували агенти "Атеш" та звичайні севастопольці.
  • Збройні Сили України вдарили по штабу Чорноморського флоту Росії в тимчасово окупованому Севастополі якраз під час наради керівного складу. Саме тому російські генерали поранені, є втрати. Сили спеціальних операцій розповіли, як все відбувалось. Зокрема, вони передали дані Повітряним силам для нанесення ураження. Далі вже свою роботу зробили вони.