Так, журналіст кремлівського видання Дмитро Смирнов прокоментував атаку безпілотників по Татарстану досить "креативно".

Дивіться також ГУР завдало "значних збитків" військовій цілі у Татарстані, – Reuters

Зокрема, на питання, як дрони долетіли до Нижньокамську та Єлабугу, адже звідси до кордону з Україною 1200 кілометрів, він не придумав нічого кращого, як сказати, що атаку здійснили з території Казахстану.

"До питання, звідки запускають дрони: від Нижньокамська та Єлабуги до кордону з Україною 1200 кілометрів, а до кордону з Казахстаном – лише 500 кілометрів", – загадково вказав він.

Мовляв, "подумайте самі". Не хочемо засмучувати російського пропагандиста, та в України є чим атакувати на такі відстані.


Росіяни заявили, що дрони сьогодні запустили з Казахстану / Скриншот росЗМІ

"Зі степів Середньої Азії": версія депутата держдуми

Цікаво, що росіяни на цьому не зупинились. Депутат держуми Росії Андрій Гурульов заявив, що не відкидає, що безпілотник, який атакував Татарстан, міг бути запущений зі степів Середньої Азії.

Схоже, що Росії легше вигадати абсолютну нісенітницю, ніж допустити, що дрони запускали з території України.

Відтак, Гурульов наголосив, що російські фахівці наразі працюють над тим, щоб визначити точку зльоту і траєкторію польоту БПЛА.

З його слів, у республіках Середньої Азії, які цілком можливі, особливо ті райони, які розташовані в північно-західній стороні, бо вони практично незаселені і не контролюються ні з повітря, ні РЛС.

Російський депутат про атаку зі степів Азії: відео

Атака по Татарстану: головне

  • Сьогодні українські дрони атакували підприємства в Татарстані, який розташований за понад тисячу кілометрів від кордону.
  • Влучання стались на території особливої економічної зони Алабуга, де розташований нафтопереробний завод Елаз-Нафтопродукт і завод з виробництва ударних дронів "Шахед".
  • Атаку організувало Головне управління розвідки Міноборони України та СБУ. Зазначають, що збитки атаки значні.
  • У Кремлі уже встигли відреагувати на атаку. Зокрема, прессекретар Путіна Дмитро Пєсков звинуватив у цьому Україну та взявся погрожувати "знищенням київського режиму". При цьому наголосив, що російські війська працюють над тим, аби мінімізувати подібні атаки.