Представник МЗС Олег Ніколенко в коментарі 24 каналу прокоментував цинічну заяву Кремля. Він наголосив, що Росія діє, як країна-терористка.

До теми У Путіна зробили цинічну заяву про масовані удари по Україні

У МЗС відреагували на заяву Пєскова

Дмітрій Пєсков зізнався, що Росія знищує українську критичну інфраструктуру, щоб схилити Україну до переговорів. Так само ведуть себе терористи ІДІЛ: вбивають невинних людей, аби виконали їхні вимоги. Росія діє як держава-терористка. Заява Пєскова має відкрити очі деяким країнам, які досі вірять, що Росія прагне переговорів. Російську агресію розмовами не зупинити. Її можна зупинити лише системами ППО, танками та РСЗВ,
– сказав Ніколенко.

Нагадаємо, що 17 листопада прессекретар Путіна Дмітрій Пєсков прокоментував масову ракетну атаку Росії по Україні. Зокрема, він заявив, що Москва не винна у тому, що більшість українців наразі мають проблеми з електроенергією.

Рупор Кремля продовжує брехати про те, що Росія атакує лише ті об'єкти, які "прямо або побічно мають відношення до її військового потенціалу".

Він цинічно переконує у тому, що відсутність світла і тепла в багатьох районах України – це наслідки дій київської влади, яка, зокрема, відмовляється від переговорів.

Зеленський запропонував "формулу миру"

Володимир Зеленський під час своєї промови на саміті G20 запропонував українську формулу миру. В онлайн-промові глава держави назвав 10 пунктів, важливих для нашої держави.

Росія відреагувала на звернення Зеленського та випустила по Україні близько 100 ракет. Ворог знову атакував критичну інфраструктуру нашої країни.

На щастя, більшість ракет вдалося збити. У Повітряних сил ЗСУ наголосили, що обстріл 15 листопада був наймасштабнішим саме за ударами по критичній інфраструктурі нашої країни.

Вас може зацікавити – У Путіна назвали ціль масованих атак на Україну: дивіться відео