За словами гаранта, протягом 30 років УДО підготувало й провело десятки тисяч охоронних заходів. Зеленський назвав цей час як "три десятиліття в посиленому режимі".

До теми ЗМІ заявили, що з Держохорони звільнили тих, хто не збив дрон над Гутою: УДО заперечує

Це висока відповідальність і робота в напружених умовах завжди. Особливо минулого року, коли Україна святкувала визначальні дати для своєї історії та приймала багато високих іноземних гостей. Я хочу подякувати вам особисто – усе було на найвищому рівні,
– сказав президент.

За його словами, держава має віддячувати працівникам УДО таким же ставленням.

Плани щодо зміни УДО

У доповіді керівництво відомства відзначило, що планують збудувати сучасний центр управління. Водночас Зеленський наголосив, що центр збудують для кожного з працівників і це й буде вдячністю з боку держави. Наступним кроком він назвав підвищення заробітних плат працівникам УДО.

Все це, а також технічне забезпечення на новому рівні – три головні речі, які повинні з’явитися в житті Управління державної охорони України,
– наголосив Зеленський.

Він також вручив працівникам УДО державні нагороди та сертифікати на службове житло.

Привітання Володимира Зеленського

  • На різдвяні свята Володимир Зеленський відправився у гірськолижний курорт "Буковель". Зранку 7 січня президент привітав українців з Різдвом із засніжених гір.
  • Президент України Володимир Зеленський відзначив історичний успіх команди NAVI з CS:GO. У своїх соцмережах він привітав представників української організації, а також побажав їм успіхів.
  • Першому главі незалежної України Леонідові Кравчуку 10 січня виповнилося 88 років. Володимир Зеленський привітав політика з уродинами та побажав здоров'я і швидкого відновлення.

Наприкінці свят вас може підбадьорити привітання президента з Різдвом: дивіться відео