Більшість мешканців Угорщини вважають, що Україна та Росія мають сісти за стіл переговорів. Водночас ставлення до президентів цих держав в угорців однаково негативне.

Зверніть увагу Російський "Газпром" дозволив Угорщині відстрочити платіж за газ, – ЗМІ

Що угорці думають про війну Росії в Україні

Згідно з опитуванням, 92% респондентів в Угорщині обрали варіант, що "бойові дії мають бути негайно припинені й сторони повинні сісти за стіл переговорів". А 6% вважають, що "війна має тривати доти, доки Україна не переможе російського диктатора Владіміра Путіна".

Окрім цього, 67% угорців негативно ставляться до президента України Володимира Зеленського, а до Путіна – також погано ставляться 72%.

Також 84% громадян Угорщини вважають, що досягненню миру в Україні сприяє угорська влада. До речі, також угорці в цьому плані схвалювали діяльність ЄС (50%) та Китаю (38%). А різко негативними були оцінки США – 29% думають, що країна за мир, а 63% протилежної думки.

У підсумку виявилось, що угорці виступають проти будь-яких кроків у контексті війни Росії з Україною, які б перешкоджали досягненню компромісу та якнайшвидшому завершенню збройного протистояння шляхом мирних переговорів.

Як Угорщина підтримує Росію

Варте уваги – Угорщина змінила позицію щодо транзиту зброї в Україну: дивіться відео