Гендиректор компанії YASNO Сергій Коваленко в ефірі телемарафону спрогнозував, коли стабілізується енергосистема. Він розповів, що очікував, що енергосистема стабілізується раніше.

Варте уваги Наступний тиждень може бути дуже важким: які запаси просять зробити українців

Україна може повернутися до звичних графіків на початку тижня

Проте, як констатував гендиректор компанії YASNO, на цих вихідних в Україні все ще діяли екстрені відключення. Сергій Коваленко очікує, що 28 – 29 листопада Україна повернеться до звичних графіків.

Він наголосив, що це залежить від запуску генерації.

В Україні залишається дефіцит потужностей

  • Прем'єр-міністр Денис Шмигаль інформував, що 23 листопада Росія вже всьоме масовано атакувала енергосистему України. Водночас голова правління Укренерго Володимир Кудрицький повідомляв, що Росія 14 разів атакувала енергетичні об'єкти України.
  • Унаслідок масованого ракетного удару в Україні були запроваджені аварійні відключення світла. Кудрицький 25 листопада заявляв, що українська енергосистема пройшла найскладніший етап після атаки Росії.
  • Він прогнозував, що до 27 листопада Україна зможе повернутися до планових графіків відключення світла. Водночас голова ДТЕК Мережі Олександр Фоменко повідомляв, що Україна повернеться до звичних графіків відключення 28 листопада.
  • Денис Шмигаль повідомив, що роботу енергосистеми вдалося стабілізувати станом на кінець тижня. За його словами, дефіцит потужностей залишається на рівні близько 20%.

До теми – ситуація зі світлом покращується: дивіться відео