Зеленський наголосив, що вдячний за цю допомогу президенту Джо Байдену та Конгресу США за допомогу. Однак NASAMS недостатньо.

Зауважте У США вже вироблений протокол відповіді на застосування росією ядерної зброї, – Піонтковський

Я хочу подякувати президенту США Джо Байдену та Конгресу за те, що ми отримали NASAMS. Це системи протиповітряної оборони. Але, повірте мені, цього навіть близько недостатньо,
– заявив Зеленський.

Україні потрібна безпека, щоб люди змогли повертатися у свої домівки. Зеленський наголосив: якщо буде безпечно, люди повернуться, працюватимуть, платитимуть податки. Тоді Україна не матиме дефіциту у бюджеті.

Україні необхідно деокуповувати свої території

Український лідер наголосив, що деокупація для України є дуже важливою, аби врятувати життя людей. Увесь світ побачив, що відбувається на окупованих територіях. Українців катують, вбивають, ґвалтують.

Зеленський додав, що Україна вдячна за HIMARS та інші РСЗВ. ЗСУ перехоплюють ініціативи та урізають технічні можливості окупантів.

Також Україні необхідна артилерія. Вона рятує життя українських воїнів. Окрім того, ЗСУ потрібно отримати танки.

Зеленський наголосив, що Україна відповість агресору на всі удари

Український лідер заявив, що російські окупанти щодня цинічно обстрілюють українські міста по всій країні. Ворог вбиває людей та руйнує інфраструктуру.

"Ми відповімо агресору на всі удари: по Запоріжжю й Харкову, по Миколаєву, Нікополю, Донбасу, по всіх наших містах та регіонах. І не дозволимо окупанту залишитись непокараним", – попередив президент.

Зеленський наголосив, що кожного ката притягнуть до відповідальності. Україна звільнить від російських окупантів всі міста й села. Разом з українським прапором в українські населені пункти повернеться стабільність та безпека.

Президент заявив: немає жодних сумнівів, що Україна переможе. Всі окупанти будуть розбиті, якщо не втечуть.

Зауважте – Гайдай розповів, що російські окупанти програють по всіх фронтах: дивіться відео