Про це 24 каналу розповів російський публіцист Андрій Піонтковський. Він також зазначив, що з таких самих причин Україну довго не приймали до НАТО і реакція цивілізованого світу на анексію Криму була кволою.

Читайте також Це буде для України останній бій, і ми його виграємо, – Давидюк про можливий ядерний удар росії

"Але зараз геть інші часи, американцям набридло без кінця поступатися. На найвищову рівні США, включно із заявами Байдена, путіну чітко дали зрозуміти, що у випадку використання ним ядерної зброї – він отримає своє", – зазначає Піонтковський.

Наскільки я можу аналізувати те, що обговорюють у американській пресі, США вже розробили чіткий протокол відповіді на можливе застосування ядерної зброї росією,
– додає він.

За словами публіциста, ця відповідь не буде ядерною, а конвенційною, бо сам ядерний удар не має сенсу, з військової точки зору.

Андрій Пінтковський

російський публіцист

У випадку, якщо росія застосує ядерну зброю, то впродовж півгодини всі сили НАТО можуть знищити весь чорноморський флот рф, а впродовж кількох днів сили НАТО можуть знищити всіх росіян зі зброєю на території України.

"Потрібно розуміти, що Захід готовий до такої відповіді", – резюмує Піонтковський.

Андрій Піонтковський прокоментував дії США у випадку застосування ядерки росією: дивіться відео

Увесь світ під загрозою через неадекватних росіян із ядерними боєголовками

  • Радник глави Офісу Президента Михайло Подоляк зазначив, що ядерні погрози, які собі дозволяє росія, – це проблема не тільки України, але й усього світу. Тому світ має припинити це, закривши "скриньку Пандори".
  • Військовий аналітик Андрій Риженко припустив, що у випадку застосування тактичної ядерної зброї росіяни цілитимуть туди, де будуть максимальні жертви серед військових.
  • Президент Володимир Зеленський заявив, що погрози ядерною зброєю від очільника кремля владіміра путіна не є чимось новим. Але, за словами українського лідера, не можна відкидати ризики.