Про це повідомив радник голови ОП Михайло Подоляк. Він наголосив, що Київ і далі координуватиме роботу з Вашингтоном заради досягнення результатів.

Більше тут Байден на переговорах пригрозив Путіну рішуче відреагувати на ескалацію конфлікту з Україною

Україна подякувала Байдену за непохитну підтримку

Ми вдячні президентові Байдену за непохитну підтримку суверенітету та територіальної цілісності України, а також за чіткі зусилля щодо об'єднання держав на захист міжнародного права і для стабілізації ситуації, зокрема в нашому регіоні,
– зауважив Подоляк.

На думку радника голови ОП, "переговори президентів Байдена і Путіна не принесли сенсації". Подоляк наголосив, що це, радше, проміжний аналіз глобального порядку денного, який стосується США та союзників.

Байден пригрозив Путіну санкціями

У Білому домі раніше оприлюднили повідомлення про результати перемовин президентів США та Росії. Байден запевнив у підтримці Вашингтоном суверенітету та територіальної цілісності України. Він висловив занепокоєність щодо ескалації поблизу українського кордону.

Байден запевнив, що якщо Росія піде на військову агресію, її чекатимуть жорсткі економічні санкції. Президент США закликав Путіна до повернення до дипломатичних методів.

Більше тут У Кремлі оприлюднили свої результати щодо переговорів Байдена і Путіна

Коротко про перемовини Путіна та Байдена:

  • Розмова відбулась у відеоформаті ввечері 7 грудня.
  • Президенти спілкувались виключно віч-на-віч.
  • Розмова тривала понад 2 години.
  • Путін вийшов на зв'язок з резиденції у Сочі, а Байден – з Білого дому.

Дивіться відео: Блінкен поговорив з Зеленським перед розмовою Путіна та Байдена